GettinEnglish.com
Coś więcej niż tylko angielski

✪ Project Management – angielski w zarządzaniu projektami

0 10 551

Jesteś osobą stawiającą pierwsze kroki w zarządzaniu projektami? Chciałbyś budować lepsze relacje ze współpracownikami z zagranicznych oddziałów firmy, jak i klientami, ale czujesz, że Twoja znajomość angielskiego w sferze biznesu nie jest wystarczająca? Nie masz zbyt wiele czasu na poszukiwanie starannie dobranego słownictwa z zakresu project management? Nic straconego! Skorzystaj już teraz z mojego minikursu do samodzielnej nauki Business English na poziomie średnio zaawansowanym. To solidne postawy w pigułce, które ułatwią Ci komunikację w międzynarodowym środowisku i pozwolą Ci zaplanować dalszy rozwój językowy. Jeżeli potrzebujesz ciekawych treści ukierunkowanych na treści biznesowe, to masz na wyciągnięcie ręki właściwy materiał. 

Project management – zarządzanie projektami w języku angielskim

Niezależnie od tego, czy chcesz wejść do świata project management, czy stać się liderem międzynarodowego zespołu, musisz wiedzieć, że zarządzanie projektem w języku angielskim wymaga stosowania specyficznej terminologii. W tej lekcji biznesowej poznasz uniwersalne zwroty, które okażą się użyteczne podczas rozpoczynania i zarządzania przebiegiem projektem, sprawdzania postępów w jego realizacji i upewniania się, że zostanie ukończony na czas.

Zanim jednak odblokujesz lekcję specjalną, zachęcam do pobrania i wykonania krótkiego testu sprawdzającego znajomość angielskich kolokacji biznesowych, które są często używane w odniesieniu do zarządzania projektem.

WYKONAJ DARMOWY TEST ✎

Jeżeli po rozwiązaniu testu wciąż uważasz, że Twoja znajomość angielskiego nie jest satysfakcjonująca, to już tylko mały krok dzieli Cię od tego, żeby to zmienić. Angielski dla kierowników projektu oraz zespołu projektowego to lekcja biznesowa szyta na miarę. Co znajdziesz w pakiecie materiałów?

  1. Lekcję biznesową „We’ll deliver the project on time” w formacie PDF (z ćwiczeniami online), która jest kontynuacją bestsellerowego e-booka Kwadrans z Business English.
  2. Angielsko-polski minisłownik pojęć dla menedżerów i członków zespołu. Gotowy 10-tygodniowy plan nauki, który pozwoli ci poznać przydatne wyrazy i kolokacje używane w realiach biznesowych.
  3. Bonusy: skróty korporacyjne i tygodniowy planner językowy do druku, dzięki któremu szybciej zrealizujesz swój program nauki.

Odblokuj dostęp do e-booka Project Management

Jednorazowa opłata - 18,00 zł

Nielimitowany dostęp do PDF przez 365 dni

Dlaczego warto:

  • Pomagasz rozwijać darmowe treści na Gettin' English
  • Brak subskrypcji i ukrytych kosztów
  • Szybka i bezpieczna płatność przez Dotpay
Sprawdź
Pobierz lekcję PDF

Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem i Polityką prywatności Serwisu internetowego oraz akceptuję ich postanowienia.

Z uwagi na specyficzny rodzaj materiałów, nie zapisanych na jakimkolwiek nośniku fizycznym, Kupujący poprzez akceptację Regulaminu sklepu, wyraża zgodę na spełnianie świadczenia przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. Jednocześnie przyjmuje do wiadomości, iż z chwilą zakupu i opłacenia materiałów cyfrowych, rezygnuje z prawa do odstąpienia od umowy zgodnie z zapisami art. 38 pkt. 13 Ustawy o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. (Dz.U.2019.0.134).

Może ci się spodobać również
Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

E-book czasowniki modalne

Teoria i ćwiczenia w jednym miejscu.

SPRAWDŹ
close-link

Chcesz pokonać blokadę przed mówieniem?

Sprawdź ofertę kursów przez Skype z lektorem na żywo. Szkoła online Gettin' English. 
☞ ZAPISZ SIĘ NA KONWERSACJE
close-link
☆ KONWERSACJE ONLINE