GettinEnglish.com
Coś więcej niż tylko angielski

Angielskie kolokacje, zwroty i idiomy, które musisz znać – minisłownik

7 55 541

To już druga odsłona serii poświęconej angielskim wyrażeniom. W poprzednim artykule 65 potocznych zwrotów, bez których ani rusz obiecałem, że na blogu Gettin’ English zagości więcej wyrażeń niezbędnych do swobodnego porozumiewania się i dziś zamierzam dotrzymać słowa.

Aby pomóc Ci w komunikacji, zebrałem słownictwo w formie minisłownika, który zawiera wyłącznie kluczowe angielskie wyrażenia i idiomy na poziomach B1-C1. To efekt mojej wieloletniej pracy jako lektora oraz interakcji z rodzimymi użytkownikami języka angielskiego. Niniejsza publikacja to cenna pomoc dla wszystkich tych, którzy poszukują słownictwa potrzebnego do funkcjonowania w rozmaitych sytuacjach z życia codziennego oraz bogatej bazy fraz wymaganych na egzaminach językowych. Jeśli więc planujesz przeznaczyć część czasu na naukę języka potocznego, najlepiej zacznij to robić od razu. 

 

Angielskie kolokacje, zwroty i idiomy – słownik online

Chcesz wzbogacić swoją znajomość słownictwa angielskiego? Chcesz poznać fundamentalne połączenia wyrazowe i praktyczne idiomy w języku angielskim? Nie czekaj i odblokuj pozostałą część tego artykułu wraz z bonusem. Dlaczego warto?

  • otrzymasz pełną listę 2000 starannie dobranych wyrażeń i zwrotów, które usprawnią codzienną komunikację. Słownik zawiera najważniejsze kolokacje, potoczne sformułowania i powszechne idiomy w języku angielskim, na które natkniesz się w anglojęzycznej prasie, filmach, w pracy lub na ulicy,
  • przygotujesz się szybciej do egzaminów językowych, np. matura podstawowa/ rozszerzona, Cambridge English: First i Advanced, IELTS i telc. Lista zawiera ponad 70% stałych wyrażeń kolokacyjnych, które najczęściej pojawiają się w arkuszach, co znacząco skróci czas przygotowań do egzaminu,
  • zaoszczędzisz pieniądze, które musiałbyś wydać na drogie słowniki,
  • otrzymasz materiał w wygodnej wersji PDF z miejscem na notatki, testem poziomującym i 3 wskazówkami, dzięki którym będziesz skutecznie zapamiętywać zdobytą wiedzę.
  • zgarniesz także rabat 20% na kurs e-learningowy Pokochaj Angielskie Phrasal Verbs B1-B2.

Odblokuj pełny dostęp do materiału

Jednorazowa opłata - 15,00 zł

Nielimitowany dostęp do lekcji przez 365 dni

Poznaj korzyści:

  • Otrzymasz materiał w formacie PDF oraz słownik online
  • Tematyka dostosowana do Twoich potrzeb i poziomu
  • Brak subskrypcji i ukrytych kosztów
  • Szybka i bezpieczna płatność przez Dotpay

Pozostało jeszcze - 99% treści
Sprawdź
Odblokuj dostęp

Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem i Polityką prywatności Serwisu internetowego oraz akceptuję ich postanowienia.

Może ci się spodobać również

Aby zapewnić sprawne funkcjonowanie tego portalu, czasami umieszczamy na komputerze użytkownika (bądź innym urządzeniu) małe pliki – tzw. cookies („ciasteczka”). Używając niniejszego serwisu, godzisz się na gromadzenie i wykorzystywanie informacji przez Usługodawcę. Jeśli postanowimy zmodyfikować naszą politykę prywatności, zmiany zostaną opublikowane na tej stronie, abyś był zawsze świadomy tego, jakie informacje są przez nas gromadzone, w jaki sposób są one wykorzystywane i w jakich okolicznościach są one ujawniane. Także poprzez złożenie zamówienia w Serwisie - Użytkownik, a Twórca w ramach zawartej Umowy, wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów, o których mowa w pkt 3. Użytkownik może nie wyrazić zgody na wysyłanie newslettera oraz przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych. Użytkownik może wyrazić odrębną zgodę na otrzymywanie od Serwisu materiałów reklamowo-promocyjnych, w tym biuletynu handlowego. Akceptuję Czytaj więcej

NOWOŚĆ

JAK DOBRZE ZNASZ JĘZYK ANGIELSKI?

Wypełnij nasz test poziomujący online A1-C1 i sprawdź swój poziom zaawansowania. 
Rozwiąż test!
close-link

Chcesz pokonać blokadę przed mówieniem?

Sprawdź ofertę kursów przez Skype z lektorem na żywo. Szkoła online Gettin' English. 
☞ ZAPISZ SIĘ NA KONWERSACJE
close-link
☆ KONWERSACJE ONLINE