zite-aplikacja-mobilna-gettinenglish

 

Ucząc się języka obcego, zawsze powtarzano mi, że najlepszą metodą jest czytanie tekstów po angielsku jak również oglądanie zagranicznej telewizji. Wszystko niby proste, ale… No właśnie. Dlaczego, skoro to takie proste, tak mało osób z tego korzysta? A więc w czym tkwi problem? W dzisiejszych czasach w dobie Internetu jesteśmy zalewani mnóstwem informacji (nie koniecznie tych, które nas interesują), dlatego też większość z nas tak rzadko uczy się języka właśnie poprzez czytanie zagranicznych artykułów. Nie ma w tym nic motywującego i zachęcającego do nauki. Na szczęście jest na to sposób.
Prosta i niewielka aplikacja mobilna, która posiada jedną (moim zdaniem największą zaletę) – czytanie tego co mnie interesuje. Mowa o Zite, aplikacji, która wyświetla artykuły spośród wielu kategorii i tematów, które odpowiadają naszym upodobaniom. Nie ważne czy jesteś fanem sportu, czy maniakiem nowych technologii, ta aplikacja dopasuje artykuły do Twoich zainteresowań.

Aplikacja Zite – jak skorzystać?

Wystarczy, że pobierzesz ją ze sklepu Google Play lub App Store i gotowe.

Aplikacja jest darmowa, a jej konfiguracja dziecinnie prosta. Dostępna jest zarówno na smartfony jak i tablety. Od tego momentu, czytaj to co lubisz, kiedy lubisz i jak lubisz. Przeglądaj angielską prasę online i daj się porwać pasji nauki języka angielskiego.

Zite był dla Nas inspiracją do tworzenia zakładki Angielski na Poziomie. Piszemy o tym co najciekawsze, o czym mówi świat. Specjalnie dla Ciebie Nasze artykuły zostały podzielone na poziomy zaawansowania od A2 do C1. Sprawdź i przekonaj się.

reklama szkoła językowa nowa1

You need to login or register to bookmark/favorite this content.

PRZEGLĄD RECENZJI
Użyteczność
Wygląd
Dostępność
Cena
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułScorsese’s vision of cinemas
Następny artykułCONFLICTS konflikty