GettinEnglish.com
Coś więcej niż tylko angielski

✪ Small talk w pracy i biznesie – wyrażenia konwersacyjne

0 13 150

Nie da się ukryć, że perspektywa luźnej pogawędki z nowo poznaną osobą może być stresująca. Należy jednak pamiętać, że podobnie jak każda inna umiejętność, sztuka prowadzenia niezobowiązującej rozmowy jest czymś, co można nauczyć się robić efektywnie. Najnowsza lekcja specjalna: biznesowy small talk w pracy pozwoli Ci nabrać jeszcze większej pewności podczas rozmowy biznesowej i wzmocnić umiejętność komunikacji w języku angielskim.

Jeśli dopada Cię spadek motywacji i potrzebujesz nieszablonowego kursu języka angielskiego biznesowego, sięgnij także po e-book Kwadrans z Business English. Z Gettin’ English rozwijasz swoje umiejętności językowe w kierunku, na którym Ci szczególnie zależy.

biznesowy-small-talk-angielski-businessenglish-gettinenglish

BIZNESOWY SMALL TALK W PRACY – ODBLOKUJ PAKIET MATERIAŁÓW

 

Wybierając mój materiał otrzymasz:

1. E-book Small Talk w pracy i biznesie – lekcja w formacie PDF (52 strony) wraz z kluczem, zawierająca ćwiczenia, przykłady z codziennego życia zawodowego i gotowe formuły konwersacyjne na poziomie średnio zaawansowanym.
2. Tygodniowy trening językowy – przydatne angielskie zwroty biznesowe w ćwiczeniach,
3. Słownik tematyczny – nowoczesne słownictwo (pogoda, edukacja, czas wolny, praca, podróżowanie, rozrywka itp.)
4. Dostęp do zadań online – interaktywne ćwiczenia pozwolą Ci utrwalić materiał z pierwszej części e-booka.
5. Zestaw powtórkowy w aplikacji Quizlet – słownictwo biznesowe możesz ćwiczyć na dowolnym urządzeniu mobilnym.
6. BONUSY – habit tracker do monitorowania postępów oraz 48 zwrotów w formie fiszek do druku, powszechnie używanych w codziennej komunikacji w biurze oraz podczas szkoleń i spotkań networkingowych. To poręczna pomoc dla osób, które chcą szybko zwiększyć skuteczność nauki i prowadzić swobodną rozmowę towarzyską.


Brzmi zachęcająco? Odblokuj szybko i bezpiecznie pakiet materiałów w cenie wielokrotnie niższej niż konwersacje z lektorem, aplikacje i podręczniki do Business English. Nauka angielskiego biznesowego nie musi być kosztowna! Dziękuję z góry za zaufanie i życzę miłej nauki.

 

Odblokuj pełny dostęp do materiału

Jednorazowa opłata - 29,99 zł

Nielimitowany dostęp do lekcji przez 365 dni

Poznaj korzyści:

  • Otrzymasz materiał w formacie PDF, dostęp do ćwiczeń online i nagrań mp3
  • Tematyka dostosowana do Twoich potrzeb i poziomu
  • Brak subskrypcji i ukrytych kosztów
  • Szybka i bezpieczna płatność przez Dotpay

Sprawdź
Odblokuj dostęp

Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem i Polityką prywatności Serwisu internetowego oraz akceptuję ich postanowienia.

Może ci się spodobać również

Aby zapewnić sprawne funkcjonowanie tego portalu, czasami umieszczamy na komputerze użytkownika (bądź innym urządzeniu) małe pliki – tzw. cookies („ciasteczka”). Używając niniejszego serwisu, godzisz się na gromadzenie i wykorzystywanie informacji przez Usługodawcę. Jeśli postanowimy zmodyfikować naszą politykę prywatności, zmiany zostaną opublikowane na tej stronie, abyś był zawsze świadomy tego, jakie informacje są przez nas gromadzone, w jaki sposób są one wykorzystywane i w jakich okolicznościach są one ujawniane. Także poprzez złożenie zamówienia w Serwisie - Użytkownik, a Twórca w ramach zawartej Umowy, wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów, o których mowa w pkt 3. Użytkownik może nie wyrazić zgody na wysyłanie newslettera oraz przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych. Użytkownik może wyrazić odrębną zgodę na otrzymywanie od Serwisu materiałów reklamowo-promocyjnych, w tym biuletynu handlowego. Akceptuję Czytaj więcej

NOWOŚĆ

JAK DOBRZE ZNASZ JĘZYK ANGIELSKI?

Wypełnij nasz test poziomujący online A1-C1 i sprawdź swój poziom zaawansowania. 
Rozwiąż test!
close-link

Chcesz pokonać blokadę przed mówieniem?

Sprawdź ofertę kursów przez Skype z lektorem na żywo. Szkoła online Gettin' English. 
☞ ZAPISZ SIĘ NA KONWERSACJE
close-link
☆ KONWERSACJE ONLINE