GettinEnglish.com
Coś więcej niż tylko angielski

✪ Small talk w pracy i biznesie – wyrażenia konwersacyjne

0 24 071

Nie da się ukryć, że perspektywa luźnej pogawędki z nowo poznaną osobą może być stresująca. Należy jednak pamiętać, że podobnie jak każda inna umiejętność, sztuka prowadzenia niezobowiązującej rozmowy jest czymś, co można nauczyć się robić efektywnie. Najnowsza lekcja specjalna: biznesowy small talk w pracy pozwoli Ci nabrać jeszcze większej pewności podczas rozmowy biznesowej i wzmocnić umiejętność komunikacji w języku angielskim.

Jeśli dopada Cię spadek motywacji i potrzebujesz nieszablonowego kursu języka angielskiego biznesowego, sięgnij także po e-book Kwadrans z Business English. Z Gettin’ English rozwijasz swoje umiejętności językowe w kierunku, na którym Ci szczególnie zależy.

biznesowy-small-talk-angielski-businessenglish-gettinenglish

BIZNESOWY SMALL TALK W PRACY – ODBLOKUJ PAKIET MATERIAŁÓW

Wybierając mój materiał otrzymasz:

1. E-book Small Talk w pracy i biznesie – lekcja w formacie PDF (52 strony) wraz z kluczem, zawierająca ćwiczenia, przykłady z codziennego życia zawodowego i gotowe formuły konwersacyjne na poziomie średnio zaawansowanym.
2. Tygodniowy trening językowy – przydatne angielskie zwroty biznesowe w ćwiczeniach,
3. Słownik tematyczny – nowoczesne słownictwo (pogoda, edukacja, czas wolny, praca, podróżowanie, rozrywka itp.)
4. Dostęp do zadań online – interaktywne ćwiczenia pozwolą Ci utrwalić materiał z pierwszej części e-booka.
5. Zestaw powtórkowy w aplikacji Quizlet – słownictwo biznesowe możesz ćwiczyć na dowolnym urządzeniu mobilnym.
6. BONUSY – habit tracker do monitorowania postępów oraz 48 zwrotów w formie fiszek do druku, powszechnie używanych w codziennej komunikacji w biurze oraz podczas szkoleń i spotkań networkingowych. To poręczna pomoc dla osób, które chcą szybko zwiększyć skuteczność nauki i prowadzić swobodną rozmowę towarzyską.


Brzmi zachęcająco? Odblokuj szybko i bezpiecznie pakiet materiałów w cenie wielokrotnie niższej niż konwersacje z lektorem, aplikacje i podręczniki do Business English. Nauka angielskiego biznesowego nie musi być kosztowna! Dziękuję z góry za zaufanie i życzę miłej nauki.

Odblokuj pełny dostęp do materiału

Jednorazowa opłata - 29,99 zł

Nielimitowany dostęp do lekcji przez 365 dni

Poznaj korzyści:

  • Otrzymasz materiał w formacie PDF, dostęp do ćwiczeń online i nagrań mp3
  • Tematyka dostosowana do Twoich potrzeb i poziomu
  • Brak subskrypcji i ukrytych kosztów
  • Szybka i bezpieczna płatność przez Dotpay

Sprawdź
Odblokuj dostęp

Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem i Polityką prywatności Serwisu internetowego oraz akceptuję ich postanowienia.

Z uwagi na specyficzny rodzaj materiałów, nie zapisanych na jakimkolwiek nośniku fizycznym, Kupujący poprzez akceptację Regulaminu sklepu, wyraża zgodę na spełnianie świadczenia przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. Jednocześnie przyjmuje do wiadomości, iż z chwilą zakupu i opłacenia materiałów cyfrowych, rezygnuje z prawa do odstąpienia od umowy zgodnie z zapisami art. 38 pkt. 13 Ustawy o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. (Dz.U.2019.0.134).

Może ci się spodobać również
Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Aby zapewnić sprawne funkcjonowanie tego portalu, czasami umieszczamy na komputerze użytkownika (bądź innym urządzeniu) małe pliki – tzw. cookies („ciasteczka”). Używając niniejszego serwisu, godzisz się na gromadzenie i wykorzystywanie informacji przez Usługodawcę. Jeśli postanowimy zmodyfikować naszą politykę prywatności, zmiany zostaną opublikowane na tej stronie, abyś był zawsze świadomy tego, jakie informacje są przez nas gromadzone, w jaki sposób są one wykorzystywane i w jakich okolicznościach są one ujawniane. Także poprzez złożenie zamówienia w Serwisie - Użytkownik, a Twórca w ramach zawartej Umowy, wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów, o których mowa w pkt 3. Użytkownik może nie wyrazić zgody na wysyłanie newslettera oraz przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych. Użytkownik może wyrazić odrębną zgodę na otrzymywanie od Serwisu materiałów reklamowo-promocyjnych, w tym biuletynu handlowego. Akceptuję Czytaj więcej

Chcesz pokonać blokadę przed mówieniem?

Sprawdź ofertę kursów przez Skype z lektorem na żywo. Szkoła online Gettin' English. 
☞ ZAPISZ SIĘ NA KONWERSACJE
close-link
☆ KONWERSACJE ONLINE