GettinEnglish.com
Coś więcej niż tylko angielski

CZYTAJ

Inspirujące teksty i dialogi do czytania na każdym poziomie

Lubisz czytać angielskie teksty? Świetnie trafiłeś. W sekcji Angielski na poziomie znajdziesz wiele ciekawych tekstów do czytania o różnym stopniu zaawansowania.
Jeżeli przygotowujesz się do egzaminów zajrzyj do sekcji Czytanie ze zrozumieniem, gdzie możesz przećwiczyć rozumienie tekstów czytanych. W sekcji Everyday English znajdziesz zbiór ciekawych rozmówek, dialogów w różnych aspektach życia codziennego.

open-book

ANGIELSKI NA POZIOMIE

Angielskie teksty do czytania na różnych poziomach

POZIOMY: A1 | A2 | B1 | B2  | C1

file

CZYTANIE ZE ZROZUMIENIEM

Zbiór tekstów wraz z ćwiczeniami online, dzięki którym przygotujesz się skutecznie do egzaminu pisemnego (poziom A2-B2)

chat

EVERYDAY ENGLISH - DIALOGI

Sekcja zawiera wiele przydatnych zwrotów i dialogów, które ułatwią Ci codzienną komunikację w języku angielskim.

Aby zapewnić sprawne funkcjonowanie tego portalu, czasami umieszczamy na komputerze użytkownika (bądź innym urządzeniu) małe pliki – tzw. cookies („ciasteczka”). Używając niniejszego serwisu, godzisz się na gromadzenie i wykorzystywanie informacji przez Usługodawcę. Jeśli postanowimy zmodyfikować naszą politykę prywatności, zmiany zostaną opublikowane na tej stronie, abyś był zawsze świadomy tego, jakie informacje są przez nas gromadzone, w jaki sposób są one wykorzystywane i w jakich okolicznościach są one ujawniane. Także poprzez złożenie zamówienia w Serwisie - Użytkownik, a Twórca w ramach zawartej Umowy, wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów, o których mowa w pkt 3. Użytkownik może nie wyrazić zgody na wysyłanie newslettera oraz przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych. Użytkownik może wyrazić odrębną zgodę na otrzymywanie od Serwisu materiałów reklamowo-promocyjnych, w tym biuletynu handlowego. Akceptuję Czytaj więcej

Chcesz pokonać blokadę przed mówieniem?

Sprawdź ofertę kursów przez Skype z lektorem na żywo. Szkoła online Gettin' English. 
☞ ZAPISZ SIĘ NA KONWERSACJE
close-link
☆ KONWERSACJE ONLINE