Wystartowaliśmy z nową odsłoną sklepu online

0 837

Po tygodniach ciężkiej pracy, w końcu udało nam się stworzyć nową szatę graficzną sklepu online i wprowadzić rozwiązania, o których już dawno nam się marzyło. Skąd pomysł na nowe ebooki do nauki angielskiego? Bardzo często pytacie nas o to w mailach. Przede wszystkim, chcieliśmy stworzyć unikalne pomoce do nauki angielskiego, które byłyby ukierunkowane na wybrane aspekty języka. Wyznajemy zasadę, iż nie ma książek idealnych, które spełniłyby wszystkie nasze oczekiwania. Dlaczego sięgać po drogą książkę do angielskiego, w której znajdziemy zaledwie kilka ciekawych tematów? My chcemy dać wybór naszym klientom, aby to oni sami zdecydowali czego chcą się uczyć w danym momencie.

Nie jest również tajemnicą, że dochód ze sprzedaży ebooków pozwala nam na utrzymanie serwisu Gettin’ English i dalsze tworzenie bezpłatnych artykułów do nauki języka angielskiego. Dzięki Waszemu wsparciu finansowemu, większość dotychczasowych materiałów jest do Waszej dyspozycji i chcielibyśmy, aby tak pozostało na zawsze. Zachęcamy Was do podzielenia się naszym projektem wśród swoich znajomych i bliskich. Zachęcamy również do komentowania, wchodzenia w interakcję z innymi użytkownikami oraz intensywnej nauki na bazie naszych artykułów/ ebooków.

CO NOWEGO W SKLEPIE ONLINE?

Pojawi się przede wszystkim kilka nowości. Jeśli dokonasz bezpłatnej rejestracji na stronie sklepu online Gettin’ English, będziesz mógł uczestniczyć w programie lojalnościowych. Już na samym początku otrzymasz rabat w wysokości 10% na pierwszy zakup materiałów do nauki angielskiego. Za każdy kolejny zakup otrzymasz również punkty, które później możesz wymienić na materiały dostępne w naszym sklepie. Chcemy szczególnie docenić tych użytkowników, którzy często sięgają po nasze publikacje.  Im więcej kupujesz, tym więcej zyskujesz.

Każdy zarejestrowany użytkownik ma do dyspozycji ulepszone konto klienta, w którym będzie mógł m.in. pobrać zakupione e-booki/ fakturę, sprawdzić historię zamówień, liczbę punktów uzyskanych w programie lojalnościowym oraz wymienić je na angielskie e-booki.

Bezpieczeństwo transakcji gwarantuje jak zawsze regulamin opracowany przez prawników, certyfikat SSL oraz wiarygodni partnerzy płatności online PayPal i PayU.

Dziękujemy dotychczasowym klientom naszego sklepu online za wsparcie i pozytywne opinie. Mamy nadzieję, że ebooki do nauki angielskiego, które pobraliście do tej pory, pozwoliły Wam odnieść sukces językowy i skutecznie zmotywowały do dalszej nauki angielskiego. Warto zaglądać często, aby sprawdzić najnowsze publikacje i upolować Hot Deals, czyli ebooki w niższych cenach. Już teraz sprawdź co pojawiło się w ostatnim czasie w naszym sklepie online. Z pewnością nie będziesz rozczarowany/a.

Zobacz nową odsłonę sklepu

Nie przegap kolejnego wpisu - dołącz do nas na Facebook
 
close-link

Chcesz w końcu przełamać barierę
w mówieniu?

Sprawdź ofertę kursów językowych z lektorem na żywo. Ucz się języków obcych bez wychodzenia z domu.
Zapisz się na kurs językowy online.
SKORZYSTAJ Z LEKCJI PRÓBNEJ
close-link
LEKCJA PRÓBNA