GettinEnglish.com
Coś więcej niż tylko angielski

✪ Logistyka i transport – internetowy słownik angielsko-polski

Dział logistyki obecnie bardzo prężnie się rozwija, dlatego niezwykle ważna jest znajomość języka angielskiego, a zwłaszcza umiejętność posługiwania się branżowym słownictwem. Efektem wzrostu dynamiki gospodarki światowej i globalizacji jest właśnie rozwój logistyki międzynarodowej, wymagający biegłości w operowaniu językiem angielskim, który obecnie jest powszechnie stosowany w komunikacji. Wśród wielu uwarunkowań wpływających na ciągły rozwój tej branży należy wymienić zachodzące nieustannie rewolucje technologiczne, automatyzacje, zmiany demograficzne, czy urbanizacje. Funkcje logistyki obejmują między innymi przekazywanie informacji, obsługę klientów, realizowanie zamówień i czynności manipulacyjne. Bez znajomości typowych zagadnień językowych ciężko być dobrym pracownikiem. Angielski jako lider komunikacji jest kluczem do otwarcia drzwi do kariery i osiągania wysokich zarobków. Zapewnia duże możliwości rozwoju i poprawia komunikatywność. 

Angielsko-polski słownik transportu i logistyki – pakiet materiałów

Jeżeli potrzebujesz poszerzyć swój zasób słownictwa i umiejętności niezbędne do pracy w  firmach spedytorskich. to dobrze trafiłeś. Angielski dla logistyków i spedytorów to kurs pozwalający na podniesienie kompetencji językowych z zakresu logistyki, transportu i biznesu. Odblokuj dostęp do angielsko-polskiego słownika w formie PDF i rozszerzonej wersji online (ponad 1500 słów), który dodatkowo zawiera planer językowy. Nie sposób nie wspomnieć też o zamieszczonych na końcu propozycjach narzędzi i inspiracjach, gdzie szukać dodatkowych materiałów pomocnych w nauce, jak podcasty, czy blogi. 

Odblokuj dostęp do e-booka i słownika online

Jednorazowa opłata - 24,99 zł 34,99 zł

Nielimitowany dostęp do słownika online przez 365 dni

Dlaczego warto:

  • Słownik w formacie PDF do druku
  • Rozszerzona wersja online z rocznym dostępem
  • Dodatki: przydatne narzędzia dla logistyków i notatnik językowy
  • Szybka i bezpieczna płatność przez Dotpay
  • Brak subskrypcji i ukrytych kosztów.
Sprawdź
Odblokuj dostęp

Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem i Polityką prywatności Serwisu internetowego oraz akceptuję ich postanowienia.

Z uwagi na specyficzny rodzaj materiałów, nie zapisanych na jakimkolwiek nośniku fizycznym, Kupujący poprzez akceptację Regulaminu sklepu, wyraża zgodę na spełnianie świadczenia przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. Jednocześnie przyjmuje do wiadomości, iż z chwilą zakupu i opłacenia materiałów cyfrowych, rezygnuje z prawa do odstąpienia od umowy zgodnie z zapisami art. 38 pkt. 13 Ustawy o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. (Dz.U.2019.0.134).

Może ci się spodobać również
Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Aby zapewnić sprawne funkcjonowanie tego portalu, czasami umieszczamy na komputerze użytkownika (bądź innym urządzeniu) małe pliki – tzw. cookies („ciasteczka”). Używając niniejszego serwisu, godzisz się na gromadzenie i wykorzystywanie informacji przez Usługodawcę. Jeśli postanowimy zmodyfikować naszą politykę prywatności, zmiany zostaną opublikowane na tej stronie, abyś był zawsze świadomy tego, jakie informacje są przez nas gromadzone, w jaki sposób są one wykorzystywane i w jakich okolicznościach są one ujawniane. Także poprzez złożenie zamówienia w Serwisie - Użytkownik, a Twórca w ramach zawartej Umowy, wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów, o których mowa w pkt 3. Użytkownik może nie wyrazić zgody na wysyłanie newslettera oraz przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych. Użytkownik może wyrazić odrębną zgodę na otrzymywanie od Serwisu materiałów reklamowo-promocyjnych, w tym biuletynu handlowego. Akceptuję Czytaj więcej

Chcesz pokonać blokadę przed mówieniem?

Sprawdź ofertę kursów przez Skype z lektorem na żywo. Szkoła online Gettin' English. 
☞ ZAPISZ SIĘ NA KONWERSACJE
close-link
☆ KONWERSACJE ONLINE