GettinEnglish.com
Coś więcej niż tylko angielski

✪ Rozmowy handlowe po angielsku – glosariusz negocjatora

0 8 056

Dla wielu osób konieczność prowadzenia negocjacji handlowych po angielsku to ogromne wyzwanie. Negocjacje nigdy nie są proste i dlatego warto się do nich odpowiednio przygotować. Jeśli szukasz gotowych rozwiązań, które pozwolą Ci poczuć się swobodniej i pewniej podczas spotkań z potencjalnymi klientami, to świetnie trafiłeś. W tej lekcji specjalnej publikuję najczęściej używane przez negocjatorów wyrazy i sformułowania, które pomogą Ci osiągnąć porozumienie oraz wypracować korzystne warunki współpracy.

Angielski biznesowy – zwroty związane z negocjacjami

Masz dość wydawania pieniędzy na drogie podręczniki i materiały do nauki Business English? Niniejszy materiał premium to spójny plan nauki, który obejmuje angielskie słownictwo biznesowe na poziomie B1-B2 ukierunkowane na zagadnienia związane z prowadzeniem rozmów handlowych w międzynarodowym środowisku zawodowym. To także kolejna lekcja z serii Kwadrans z Business English – bestsellerowego e-booka do samodzielnej nauki angielskiego biznesowego. Jeśli chcesz zyskasz solidne podstawy do dalszego pogłębiania fachowej wiedzy z zakresu języka biznesu, zależy Ci na płynnym posługiwaniu się codziennym angielskim zawodowym, kliknij baner, aby uzyskać więcej informacji o tym produkcie.

ebook do nauki angielskiego biznesowego business english kwadrans z angielskim gettinenglish_sprawdz_teraz

Nie czekaj i już teraz odblokuj dostęp do branżowego słownictwa niezbędnego do prowadzenia efektywnych negocjacji w języku angielskim. To mała inwestycja, która da Ci natychmiastowe efekty. Co otrzymujesz?


  • e-book, w którym znajdziesz 15 ważnych słów i wyrażeń biznesowych pomocnych w trakcie negocjacji,
  • glosariusz negocjatora – starannie dobrany zakres kolokacji biznesowych i wyrażeń idiomatycznych. To praktyczny angielski minisłownik pojęć negocjacyjnych, który pomoże Ci formułować poprawne wypowiedzi,
  • zestaw powtórkowy w aplikacji Quizlet, różnorodne ćwiczenia, przykłady oraz wskazówki, jak samodzielnie szlifować Business English po pracy,
  • bonus – test leksykalny Negotiate Like a Pro, dzięki któremu zweryfikujesz znajomość powszechnych słów i wyrażeń użytecznych w negocjacjach handlowych po angielsku.

Odblokuj pakiet materiałów

Jednorazowa opłata - 12,00 zł

Nielimitowany dostęp do materiału przez 365 dni

Dlaczego warto:

  • Negocjacje w biznesie - niezbędna wiedza w pigułce
  • Pomagasz rozwijać darmowe treści na Gettin' English
  • Brak subskrypcji i ukrytych kosztów
  • Szybka i bezpieczna płatność przez Dotpay
Sprawdź
Odblokuj dostęp

Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem i Polityką prywatności Serwisu internetowego oraz akceptuję ich postanowienia.

Może ci się spodobać również
NOWOŚĆ

JAK DOBRZE ZNASZ JĘZYK ANGIELSKI?

Wypełnij nasz test poziomujący online A1-C1 i sprawdź swój poziom zaawansowania. 
Rozwiąż test!
close-link

Chcesz pokonać blokadę przed mówieniem?

Sprawdź ofertę kursów przez Skype z lektorem na żywo. Szkoła online Gettin' English. 
☞ ZAPISZ SIĘ NA KONWERSACJE
close-link
☆ KONWERSACJE ONLINE