GettinEnglish.com
Coś więcej niż tylko angielski

✪ Rozmowy handlowe po angielsku – glosariusz negocjatora

0 15 559

Dla wielu osób konieczność prowadzenia negocjacji handlowych po angielsku to ogromne wyzwanie. Negocjacje nigdy nie są proste i dlatego warto się do nich odpowiednio przygotować. Jeśli szukasz gotowych rozwiązań, które pozwolą Ci poczuć się swobodniej i pewniej podczas spotkań z potencjalnymi klientami, to świetnie trafiłeś. W tej lekcji specjalnej publikuję najczęściej używane przez negocjatorów wyrazy i sformułowania, które pomogą Ci osiągnąć porozumienie oraz wypracować korzystne warunki współpracy.

Angielski biznesowy – zwroty związane z negocjacjami

Masz dość wydawania pieniędzy na drogie podręczniki i materiały do nauki Business English? Niniejszy materiał premium to spójny plan nauki, który obejmuje angielskie słownictwo biznesowe na poziomie B1-B2 ukierunkowane na zagadnienia związane z prowadzeniem rozmów handlowych w międzynarodowym środowisku zawodowym. To także kolejna lekcja z serii Kwadrans z Business English – bestsellerowego e-booka do samodzielnej nauki angielskiego biznesowego. Jeśli chcesz zyskasz solidne podstawy do dalszego pogłębiania fachowej wiedzy z zakresu języka biznesu, zależy Ci na płynnym posługiwaniu się codziennym angielskim zawodowym, kliknij baner, aby uzyskać więcej informacji o tym produkcie.

ebook do nauki angielskiego biznesowego business english kwadrans z angielskim gettinenglish_sprawdz_teraz

Nie czekaj i już teraz odblokuj dostęp do branżowego słownictwa niezbędnego do prowadzenia efektywnych negocjacji w języku angielskim. To mała inwestycja, która da Ci natychmiastowe efekty. Co otrzymujesz?


  • e-book, w którym znajdziesz 15 ważnych słów i wyrażeń biznesowych pomocnych w trakcie negocjacji,
  • glosariusz negocjatora – starannie dobrany zakres kolokacji biznesowych i wyrażeń idiomatycznych. To praktyczny angielski minisłownik pojęć negocjacyjnych, który pomoże Ci formułować poprawne wypowiedzi,
  • zestaw powtórkowy w aplikacji Quizlet, różnorodne ćwiczenia, przykłady oraz wskazówki, jak samodzielnie szlifować Business English po pracy,
  • bonus – test leksykalny Negotiate Like a Pro, dzięki któremu zweryfikujesz znajomość powszechnych słów i wyrażeń użytecznych w negocjacjach handlowych po angielsku.

Odblokuj pakiet materiałów

Jednorazowa opłata - 12,00 zł

Nielimitowany dostęp do materiału przez 365 dni

Dlaczego warto:

  • Negocjacje w biznesie - niezbędna wiedza w pigułce
  • Pomagasz rozwijać darmowe treści na Gettin' English
  • Brak subskrypcji i ukrytych kosztów
  • Szybka i bezpieczna płatność przez Dotpay
Sprawdź
Odblokuj dostęp

Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem i Polityką prywatności Serwisu internetowego oraz akceptuję ich postanowienia.

Z uwagi na specyficzny rodzaj materiałów, nie zapisanych na jakimkolwiek nośniku fizycznym, Kupujący poprzez akceptację Regulaminu sklepu, wyraża zgodę na spełnianie świadczenia przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. Jednocześnie przyjmuje do wiadomości, iż z chwilą zakupu i opłacenia materiałów cyfrowych, rezygnuje z prawa do odstąpienia od umowy zgodnie z zapisami art. 38 pkt. 13 Ustawy o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. (Dz.U.2019.0.134).

Może ci się spodobać również
Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Aby zapewnić sprawne funkcjonowanie tego portalu, czasami umieszczamy na komputerze użytkownika (bądź innym urządzeniu) małe pliki – tzw. cookies („ciasteczka”). Używając niniejszego serwisu, godzisz się na gromadzenie i wykorzystywanie informacji przez Usługodawcę. Jeśli postanowimy zmodyfikować naszą politykę prywatności, zmiany zostaną opublikowane na tej stronie, abyś był zawsze świadomy tego, jakie informacje są przez nas gromadzone, w jaki sposób są one wykorzystywane i w jakich okolicznościach są one ujawniane. Także poprzez złożenie zamówienia w Serwisie - Użytkownik, a Twórca w ramach zawartej Umowy, wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów, o których mowa w pkt 3. Użytkownik może nie wyrazić zgody na wysyłanie newslettera oraz przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych. Użytkownik może wyrazić odrębną zgodę na otrzymywanie od Serwisu materiałów reklamowo-promocyjnych, w tym biuletynu handlowego. Akceptuję Czytaj więcej

Chcesz pokonać blokadę przed mówieniem?

Sprawdź ofertę kursów przez Skype z lektorem na żywo. Szkoła online Gettin' English. 
☞ ZAPISZ SIĘ NA KONWERSACJE
close-link
☆ KONWERSACJE ONLINE