placement-test-poziomujący

Czy często zastanawiasz się jaka jest Twoja praktyczna znajomość  języka angielskiego? Sprawdź test poziomujący Placement Test przygotowany przez metodyka dla Gettin’ English. Test składa się z 80 pytań, dzięki którym jasno określisz znajomość struktur leksykalno-gramatycznych. Po rozwiązaniu Placement Test przeczytaj opis tego co już umiesz oraz nad czym warto jeszcze popracować. Ćwicz język angielski każdego dnia. Możesz pobrać już teraz najnowszy ebook naszego autorstwa Wszystkie Czasy Gramatyczne i utrwalić praktyczną znajomość czasów gramatycznych jak również mówienie. Zupełnie nowe podejście do nauki języka angielskiego.

zbiór ćwiczeń wszystkie czasy gramatyczne

Test poziomujący ułatwi Ci poruszanie się po naszym serwisie. Specjalnie dla użytkowników wprowadziliśmy tagi od poziomu A1 do C1 przy każdym wpisie. Z pewnością ułatwi to selekcję tych zagadnień, które będą dostosowane specjalnie do Twojego poziomu. Poniższy test poziomujący Placement Test jest także zalecany osobom, które są zainteresowane lekcjami (korepetycjami) angielskiego na naszej stronie. Napisz do Nas, a my zaprojektujemy dla Ciebie indywidualną ścieżkę rozwoju kompetencji językowych. Powodzenia!

Sprawdź swój poziom znajomości języka angielskiego

Wykonaj Placement Test i sprawdź swój poziom znajomości języka angielskiego.

You need to login or register to bookmark/favorite this content.

35 KOMENTARZE

 1. Ja mam na razie tylko B1, ale cieszę sie, że choć tyle :) Przynajmniej wiem, co muszę szkolić, a co już mniej więcej umiem. Szczególnie, że znalazłam tę stronę – teraz nauka będzie mi szła, mam nadzieję, że jeszcze lepiej! Pozdrawiam :)

 2. 91,26 % 73 poprawne na 80 , wyskoczyło że to poziom B2+ , wydaje mi się że to powinnien być poziom C1. Ale dobre i to ;-)

 3. Nawet jak się ma 12 lat jak ja
  Dwa miesiące dalszej nauki dają duże efekty
  Jeszcze w grudniu miałem 75%
  Teraz mam 88,75%

 4. Pytanie 26. Ale to przecież zależy od kontekstu? Chociaż jak nie ma kontekstu, to rzeczywiście powinnam zaznaczyć “to zwykłe”
  Pytanie 34. Wskazuje, że właściwa odpowiedź to “house”, ale “home” jest przecież również poprawne…
  Pytanie 39.
  “Could you tell me what time ……………..?

  does the play start
  poprawne—> the play starts ” Pytania pośrednie, nowa rzecz do nauki ^^

  Pytanie 41. SŁOWNICTWO
  Pytanie 43. SŁOWNICTWO (Jak znajomość jednego słowa może wpływać na poziom?)
  Pytanie 47. Głupi byk, takie oczywiste pytanie!
  Pytanie 63. A tutaj wiedziałam, ale się zastanawiałam, czy na pewno zaliczą. No cóż :)
  Pytanie 76. SŁOWNICTWO
  Pytanie 77. SŁOWNICTWO

  Liczyłam na C1, ale B2 nie jest źle

 5. B1? Na innej stronie wyszło mi A2 :p
  Do tego jestem w 2 gimnazjum, a moja siostra studentka ma B2 :D
  Praktycznie większość wiedzy zdobyłam w szkole :p
  Cóż, to znaczy, że mogę starać się o udział w olimpiadzie :)

 6. Można jeszcze raz rozwiązać ten test?
  niechcący kliknęłam zakończ i stanęłam na ok. 2ostu paru pytniach…. :(

 7. Wyszło B2, czym jestem nieco rozczarowana, bo liczyłam na C1. Jednak bez kilku głupich błędów się nie obyło. Ciekawa jestem, jak wysoki wynik trzeba byłoby uzyskać ten poziom ;) Ja miałam 86%.

 8. Mój poziom to upper intermediate, w 12 min odpowiedziałam poprawnie na 70 pytań z 80 …..polecam da się dużo sprawdzić i dowiedzieć się na czym powinno się skupić !

 9. Bardzo dobry test :)
  Zamierzam studiować na filologii angielskiej choć nie jestem orłem z tego języka. Teraz wyraźnie widzę nad czym muszę popracować :)

 10. Uważam, że ten test poziomujący jest bardzo dobry. Pokrywa się z tym na jakim jestem obecnie poziomie. Może tylko B1, ale dobrze się sprawdzić w każdej chwili. Kilka słówek z tego testu przyda mi się, choć są jak z kosmosu dla mnie hehe :D

 11. Muszę się pochwalić B2 :) Jestem dumna z siebie gdyż w pół roku przeskoczyłam 1 poziom! Też dzięki Wam :)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ