GettinEnglish.com
Coś więcej niż tylko angielski

Sprawdź swój poziom językowy – Placement Test A1-C1

66 732 551

Zastanawiasz się, jaka jest Twoja znajomość angielskiego? Szukasz profesjonalnego testu poziomującego z języka angielskiego, aby sprawdzić kompetencje językowe przyszłych pracowników Twojej firmy? Nie wiesz, jaki poziom masz wpisać w swoim CV? A może chciałbyś zweryfikować swoją wiedzę przed egzaminem Cambridge English: First – Advanced, TELC lub maturą? Jeśli odpowiedź na choć jedno z tych pytań jest twierdząca – zapraszamy do rozwiązania naszego internetowego Placement Test.

 

Profesjonalny test poziomujący z angielskiego – placement test  A1-C1

Sprawdź nasz interaktywny test poziomujący Placement Test przygotowany przez metodyka dla Gettin’ English. Poniższy test zawiera 100 pytań sprawdzających praktyczną wiedzę z zakresu angielskiej gramatyki i słownictwa na poziomie A1 do C1.

test-poziomujący-z-angielskiego-A1-C1-gettinenglishjpeg

Pamiętaj, zanim zaczniesz:

  • zarezerwuj dla siebie ok. 30 minut na rozwiązanie testu,
  • jeśli nie znasz odpowiedzi, przejdź do kolejnego pytania, staraj się nie strzelać – tylko wtedy Twój wynik będzie wiarygodny,
  • za każdym razem tylko jedna odpowiedź jest poprawna,
  • kiedy zakończysz rozwiązywanie naszego placement testu, system wyliczy punkty i wyświetli się Twój szacunkowy poziom angielskiego .

Co po rozwiązaniu testu poziomującego online?

Pobierz, otwórz i wydrukuj bonusowy e-book „Słownik frekwencyjny”. Znajdziesz w nim dodatkowe słownictwo z ćwiczeniami, dzięki którym jeszcze lepiej zweryfikujesz swój poziom biegłości językowej. Jedyne takie kompleksowe sprawdzenie swojej wiedzy z języka angielskiego w Internecie.

 

Nie trać więcej czasu – skorzystaj z promocji

Poznaj swój poziom angielskiego w zaledwie kilka minut!

Odblokuj test poziomujący Placement Test

Jednorazowa opłata - 14,99 zł 24,99 zł

Nielimitowany dostęp do testu przez 365 dni

Dlaczego warto:

  • E-book "słownik frekwencyjny" od A1 do C1 + tygodniowy planer językowy gratis
  • Pomagasz rozwijać darmowe treści na Gettin' English
  • Brak subskrypcji i ukrytych kosztów
  • Szybka i bezpieczna płatność przez Dotpay
  • Cena wielokrotnie niższa niż konsultacje językowe z lektorem.
Sprawdź
Rozwiąż test

Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem i Polityką prywatności Serwisu internetowego oraz akceptuję ich postanowienia.

Z uwagi na specyficzny rodzaj materiałów, nie zapisanych na jakimkolwiek nośniku fizycznym, Kupujący poprzez akceptację Regulaminu sklepu, wyraża zgodę na spełnianie świadczenia przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. Jednocześnie przyjmuje do wiadomości, iż z chwilą zakupu i opłacenia materiałów cyfrowych, rezygnuje z prawa do odstąpienia od umowy zgodnie z zapisami art. 38 pkt. 13 Ustawy o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. (Dz.U.2019.0.134).

Test poziomujący ułatwi Ci poruszanie się po naszym serwisie. Specjalnie dla użytkowników wprowadziliśmy tagi od poziomu A1 do C1 przy każdym wpisie. Z pewnością ułatwi to selekcję tych zagadnień, które będą dostosowane specjalnie do Twojego poziomu. Poniższy test poziomujący Placement Test jest także zalecany osobom, które są zainteresowane lekcjami (korepetycjami) angielskiego na naszej stronie. Napisz do Nas, a my zaprojektujemy dla Ciebie indywidualną ścieżkę rozwoju kompetencji językowych. Powodzenia!

Aby zapewnić sprawne funkcjonowanie tego portalu, czasami umieszczamy na komputerze użytkownika (bądź innym urządzeniu) małe pliki – tzw. cookies („ciasteczka”). Używając niniejszego serwisu, godzisz się na gromadzenie i wykorzystywanie informacji przez Usługodawcę. Jeśli postanowimy zmodyfikować naszą politykę prywatności, zmiany zostaną opublikowane na tej stronie, abyś był zawsze świadomy tego, jakie informacje są przez nas gromadzone, w jaki sposób są one wykorzystywane i w jakich okolicznościach są one ujawniane. Także poprzez złożenie zamówienia w Serwisie - Użytkownik, a Twórca w ramach zawartej Umowy, wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów, o których mowa w pkt 3. Użytkownik może nie wyrazić zgody na wysyłanie newslettera oraz przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych. Użytkownik może wyrazić odrębną zgodę na otrzymywanie od Serwisu materiałów reklamowo-promocyjnych, w tym biuletynu handlowego. Akceptuję Czytaj więcej

NOWOŚĆ

SPRAWDŹ SWÓJ POZIOM PRZED MATURĄ!

Wypełnij nasz test poziomujący online A1-C1 i sprawdź swój poziom zaawansowania. 
Rozwiąż test!
close-link

Chcesz pokonać blokadę przed mówieniem?

Sprawdź ofertę kursów przez Skype z lektorem na żywo. Szkoła online Gettin' English. 
☞ ZAPISZ SIĘ NA KONWERSACJE
close-link
☆ KONWERSACJE ONLINE