GettinEnglish.com
Coś więcej niż tylko angielski

✪ Warunki dostawy i płatności – praktyczne zwroty i kolokacje

0 17 206

Jesteś zabiegany i masz mało czasu na naukę? Pragniesz osiągnąć biegłość w porozumiewaniu się w języku angielskim, ucząc się tylko tego, co przyda Ci się w pracy? Świetnie trafiłeś! Gettin’ English tworzy lekcje specjalne z myślą o Tobie. Dlatego w moich mini lekcjach staram się dopasować treści biznesowe do konkretnych potrzeb i zainteresowań zawodowych użytkowników mojego serwisu.

Dzisiaj wprowadzam słownictwo zawodowe dotyczące między innymi warunków dostawy, działu zakupu i płatności. Wszystkie materiały zostały zaprojektowane zgodnie z założeniami mojego e-booka Kwadrans z Business English, ponieważ wierzę, że krótki lecz intensywny trening językowy każdego dnia to najbardziej efektywna nauka języka angielskiego online. Nie posiadasz jeszcze egzemplarza? Kliknij baner, aby poznać szczegóły.

Warunki dostaw i płatności - angielskie słownictwo

Warunki dostawy i płatności – angielskie słownictwo

Poniższa lekcja premium zawiera zestaw terminów z branży transportowej, interaktywne ćwiczenia, jak również e-book do druku, co ułatwia szybką naukę angielskiego słownictwa w logistyce i spedycji. Otrzymasz również gotowe zdania i kolokacje do natychmiastowego wykorzystania w korespondencji biznesowej i rozmowach telefonicznych. Dzięki temu e-bookowi i lekcjom specjalnym poczynisz duże postępy, poświęcając na naukę zaledwie kwadrans każdego dnia. Dlaczego warto odblokować pakiet materiałów właśnie teraz?


  • poznasz 15 przydatnych słów związanych z dostawą towaru oraz warunkami płatności za zamówienie. Trening językowy jest oparty na różnorodnych ćwiczeniach (krzyżówki, tłumaczenia zdań, uzupełnianie luk i nie tylko),
  • otrzymasz dostęp do interaktywnych ćwiczeń oraz tej samej wersji w formacie PDF do druku, dzięki czemu możesz utrwalać materiał, tak jak lubisz. To Ty decydujesz, jak i kiedy się uczysz,
  • utrwalisz kluczowe wyrazy w aplikacji Quizlet, dzięki czemu angielski w biznesie masz zawsze w kieszeni.
  • bonus – w e-booku znajdziesz także gotowe sformułowania rozpoczynające maile oraz 60 kolokacji z zakresu dostaw i płatności, dzięki którym prowadzenie korespondencji biznesowej stanie się efektywniejsze.

Nie pozwól, by niewystarczająca znajomość języka biznesowego ograniczała możliwości dalszego rozwoju zawodowego i była źródłem stresu w pracy. W jednym miejscu znajdziesz zasób wiedzy niezbędnej do swobodnej komunikacji. Nie czekaj i popraw swoje wypowiedzi już teraz.

Odblokuj pełny dostęp do materiału

Jednorazowa opłata - 9,99 zł

Nielimitowany dostęp do lekcji przez 365 dni

Poznaj korzyści:

  • Otrzymasz materiał w formacie PDF, dostęp do ćwiczeń online i nagrań mp3
  • Tematyka dostosowana do Twoich potrzeb i poziomu
  • Brak subskrypcji i ukrytych kosztów
  • Szybka i bezpieczna płatność przez Dotpay

Pozostało jeszcze - 92% treści
Sprawdź
Odblokuj dostęp

Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem i Polityką prywatności Serwisu internetowego oraz akceptuję ich postanowienia.

Z uwagi na specyficzny rodzaj materiałów, nie zapisanych na jakimkolwiek nośniku fizycznym, Kupujący poprzez akceptację Regulaminu sklepu, wyraża zgodę na spełnianie świadczenia przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. Jednocześnie przyjmuje do wiadomości, iż z chwilą zakupu i opłacenia materiałów cyfrowych, rezygnuje z prawa do odstąpienia od umowy zgodnie z zapisami art. 38 pkt. 13 Ustawy o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. (Dz.U.2019.0.134).

Może ci się spodobać również
Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Aby zapewnić sprawne funkcjonowanie tego portalu, czasami umieszczamy na komputerze użytkownika (bądź innym urządzeniu) małe pliki – tzw. cookies („ciasteczka”). Używając niniejszego serwisu, godzisz się na gromadzenie i wykorzystywanie informacji przez Usługodawcę. Jeśli postanowimy zmodyfikować naszą politykę prywatności, zmiany zostaną opublikowane na tej stronie, abyś był zawsze świadomy tego, jakie informacje są przez nas gromadzone, w jaki sposób są one wykorzystywane i w jakich okolicznościach są one ujawniane. Także poprzez złożenie zamówienia w Serwisie - Użytkownik, a Twórca w ramach zawartej Umowy, wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów, o których mowa w pkt 3. Użytkownik może nie wyrazić zgody na wysyłanie newslettera oraz przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych. Użytkownik może wyrazić odrębną zgodę na otrzymywanie od Serwisu materiałów reklamowo-promocyjnych, w tym biuletynu handlowego. Akceptuję Czytaj więcej

Chcesz pokonać blokadę przed mówieniem?

Sprawdź ofertę kursów przez Skype z lektorem na żywo. Szkoła online Gettin' English. 
☞ ZAPISZ SIĘ NA KONWERSACJE
close-link
☆ KONWERSACJE ONLINE