GettinEnglish.com
Coś więcej niż tylko angielski

✪ Warunki dostawy i płatności – praktyczne zwroty i kolokacje

0 13 936

Jesteś zabiegany i masz mało czasu na naukę? Pragniesz osiągnąć biegłość w porozumiewaniu się w języku angielskim, ucząc się tylko tego, co przyda Ci się w pracy? Świetnie trafiłeś! Gettin’ English tworzy lekcje specjalne z myślą o Tobie. Dlatego w moich mini lekcjach staram się dopasować treści biznesowe do konkretnych potrzeb i zainteresowań zawodowych użytkowników mojego serwisu.

Dzisiaj wprowadzam słownictwo zawodowe dotyczące między innymi warunków dostawy, działu zakupu i płatności. Wszystkie materiały zostały zaprojektowane zgodnie z założeniami mojego e-booka Kwadrans z Business English, ponieważ wierzę, że krótki lecz intensywny trening językowy każdego dnia to najbardziej efektywna nauka języka angielskiego online. Nie posiadasz jeszcze egzemplarza? Kliknij baner, aby poznać szczegóły.

Warunki dostaw i płatności - angielskie słownictwo

Warunki dostawy i płatności – angielskie słownictwo

Poniższa lekcja premium zawiera zestaw terminów z branży transportowej, interaktywne ćwiczenia, jak również e-book do druku, co ułatwia szybką naukę angielskiego słownictwa w logistyce i spedycji. Otrzymasz również gotowe zdania i kolokacje do natychmiastowego wykorzystania w korespondencji biznesowej i rozmowach telefonicznych. Dzięki temu e-bookowi i lekcjom specjalnym poczynisz duże postępy, poświęcając na naukę zaledwie kwadrans każdego dnia. Dlaczego warto odblokować pakiet materiałów właśnie teraz?


  • poznasz 15 przydatnych słów związanych z dostawą towaru oraz warunkami płatności za zamówienie. Trening językowy jest oparty na różnorodnych ćwiczeniach (krzyżówki, tłumaczenia zdań, uzupełnianie luk i nie tylko),
  • otrzymasz dostęp do interaktywnych ćwiczeń oraz tej samej wersji w formacie PDF do druku, dzięki czemu możesz utrwalać materiał, tak jak lubisz. To Ty decydujesz, jak i kiedy się uczysz,
  • utrwalisz kluczowe wyrazy w aplikacji Quizlet, dzięki czemu angielski w biznesie masz zawsze w kieszeni.
  • bonus – w e-booku znajdziesz także gotowe sformułowania rozpoczynające maile oraz 60 kolokacji z zakresu dostaw i płatności, dzięki którym prowadzenie korespondencji biznesowej stanie się efektywniejsze.

Nie pozwól, by niewystarczająca znajomość języka biznesowego ograniczała możliwości dalszego rozwoju zawodowego i była źródłem stresu w pracy. W jednym miejscu znajdziesz zasób wiedzy niezbędnej do swobodnej komunikacji. Nie czekaj i popraw swoje wypowiedzi już teraz.

Odblokuj pełny dostęp do materiału

Jednorazowa opłata - 9,99 zł

Nielimitowany dostęp do lekcji przez 365 dni

Poznaj korzyści:

  • Otrzymasz materiał w formacie PDF, dostęp do ćwiczeń online i nagrań mp3
  • Tematyka dostosowana do Twoich potrzeb i poziomu
  • Brak subskrypcji i ukrytych kosztów
  • Szybka i bezpieczna płatność przez Dotpay

Pozostało jeszcze - 92% treści
Sprawdź
Odblokuj dostęp

Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem i Polityką prywatności Serwisu internetowego oraz akceptuję ich postanowienia.

Może ci się spodobać również

Aby zapewnić sprawne funkcjonowanie tego portalu, czasami umieszczamy na komputerze użytkownika (bądź innym urządzeniu) małe pliki – tzw. cookies („ciasteczka”). Używając niniejszego serwisu, godzisz się na gromadzenie i wykorzystywanie informacji przez Usługodawcę. Jeśli postanowimy zmodyfikować naszą politykę prywatności, zmiany zostaną opublikowane na tej stronie, abyś był zawsze świadomy tego, jakie informacje są przez nas gromadzone, w jaki sposób są one wykorzystywane i w jakich okolicznościach są one ujawniane. Także poprzez złożenie zamówienia w Serwisie - Użytkownik, a Twórca w ramach zawartej Umowy, wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów, o których mowa w pkt 3. Użytkownik może nie wyrazić zgody na wysyłanie newslettera oraz przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych. Użytkownik może wyrazić odrębną zgodę na otrzymywanie od Serwisu materiałów reklamowo-promocyjnych, w tym biuletynu handlowego. Akceptuję Czytaj więcej

NOWOŚĆ

JAK DOBRZE ZNASZ JĘZYK ANGIELSKI?

Wypełnij nasz test poziomujący online A1-C1 i sprawdź swój poziom zaawansowania. 
Rozwiąż test!
close-link

Chcesz pokonać blokadę przed mówieniem?

Sprawdź ofertę kursów przez Skype z lektorem na żywo. Szkoła online Gettin' English. 
☞ ZAPISZ SIĘ NA KONWERSACJE
close-link
☆ KONWERSACJE ONLINE