GettinEnglish.com
Coś więcej niż tylko angielski

Przełam bariery językowe na Malcie

2 1 560

„Ja to się chyba nigdy nie nauczę tego angielskiego”

„Jak czytam, to rozumiem, ale jak mam się odezwać …”

„Strasznie się stresuję, kiedy ktoś do mnie mówi w obcym języku”

„Gdyby nie ten angielski, to może miałbym lepszą pracę, a tak …”

Jeśli to o Tobie mowa – potrzebujesz językowego wyzwania. Co powiesz na efektywną naukę języka angielskiego połączoną z podróżami? Nie od dziś wiadomo, że kontakt z językiem obcym za granicą przynosi lepsze efekty niż tradycyjne kursy językowe w Polsce. Czy nie chciałbyś spędzić cudownego tygodnia na rajskiej wyspie i przełamać swoje bariery językowe?

Serwis Gettin’ English zachęca gorąco do zapoznania się z ofertą naszego zaprzyjaźnionego coacha językowego, prosto ze stolicy innowacji – Rzeszowa. To może być początek wielkiej przygody z językiem angielskim i nie może Cię tam zabraknąć. Sprawdź ofertę zagranicznego kursu językowego na Malcie poniżej:

Zobacz ofertę

Może ci się spodobać również

Aby zapewnić sprawne funkcjonowanie tego portalu, czasami umieszczamy na komputerze użytkownika (bądź innym urządzeniu) małe pliki – tzw. cookies („ciasteczka”). Używając niniejszego serwisu, godzisz się na gromadzenie i wykorzystywanie informacji przez Usługodawcę. Jeśli postanowimy zmodyfikować naszą politykę prywatności, zmiany zostaną opublikowane na tej stronie, abyś był zawsze świadomy tego, jakie informacje są przez nas gromadzone, w jaki sposób są one wykorzystywane i w jakich okolicznościach są one ujawniane. Także poprzez złożenie zamówienia w Serwisie - Użytkownik, a Twórca w ramach zawartej Umowy, wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów, o których mowa w pkt 3. Użytkownik może nie wyrazić zgody na wysyłanie newslettera oraz przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych. Użytkownik może wyrazić odrębną zgodę na otrzymywanie od Serwisu materiałów reklamowo-promocyjnych, w tym biuletynu handlowego. Akceptuję Czytaj więcej

NOWOŚĆ

JAK DOBRZE ZNASZ JĘZYK ANGIELSKI?

Wypełnij nasz test poziomujący online A1-C1 i sprawdź swój poziom zaawansowania. 
Rozwiąż test!
close-link

Chcesz pokonać blokadę przed mówieniem?

Sprawdź ofertę kursów przez Skype z lektorem na żywo. Szkoła online Gettin' English. 
☞ ZAPISZ SIĘ NA KONWERSACJE
close-link
☆ KONWERSACJE ONLINE