GettinEnglish.com
Coś więcej niż tylko angielski

O NAS

Portal Gettin’ English powstał z myślą o wszystkich osobach, które pragną samodzielnie i skutecznie nauczyć się języka angielskiego. Chcemy przekonać każdego z Was, że nauka języka wcale nie musi być nudna i uciążliwa.

Odpowiednio przygotowane teksty, idealnie dobrane materiały oraz godziny nagrań i setki testów online przyczynią się do wzrostu Twojego poziomu językowego.

Jeżeli chcesz zrobić sobie przerwę w nauce, zajrzyj do sekcji Blog, gdzie znajdziesz wiele inspirujących materiałów o tematyce life&style.

Portal Gettin’ English specjalizuje się w języku dla biznesu (Business English). Przygotowane z wielką starannością materiały o tematyce biznesowej, przyczynią się do rozwoju Twoich umiejętności posługiwania się angielskim oraz wpłyną pozytywnie na ocenę Twojej firmy w oczach innych kontrahentów.

DANE KONTAKTOWE

Phone: 572 684 309*
Email: biuro@gettinenglish.com
Web: www.gettinenglish.com

*Oplata za połączenie zgodnie z taryfą operatora

SIEDZIBA

ul. Architektów 13/50
35-082 Rzeszów

BOK CZYNNE:
pn-pt – 
10:00 – 16:00

Aby zapewnić sprawne funkcjonowanie tego portalu, czasami umieszczamy na komputerze użytkownika (bądź innym urządzeniu) małe pliki – tzw. cookies („ciasteczka”). Używając niniejszego serwisu, godzisz się na gromadzenie i wykorzystywanie informacji przez Usługodawcę. Jeśli postanowimy zmodyfikować naszą politykę prywatności, zmiany zostaną opublikowane na tej stronie, abyś był zawsze świadomy tego, jakie informacje są przez nas gromadzone, w jaki sposób są one wykorzystywane i w jakich okolicznościach są one ujawniane. Także poprzez złożenie zamówienia w Serwisie - Użytkownik, a Twórca w ramach zawartej Umowy, wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów, o których mowa w pkt 3. Użytkownik może nie wyrazić zgody na wysyłanie newslettera oraz przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych. Użytkownik może wyrazić odrębną zgodę na otrzymywanie od Serwisu materiałów reklamowo-promocyjnych, w tym biuletynu handlowego. Akceptuję Czytaj więcej

Chcesz pokonać blokadę przed mówieniem?

Sprawdź ofertę kursów przez Skype z lektorem na żywo. Szkoła online Gettin' English. 
☞ ZAPISZ SIĘ NA KONWERSACJE
close-link
☆ KONWERSACJE ONLINE