GettinEnglish.com
Coś więcej niż tylko angielski

Walk Alone – lekcja muzyczna A2-B1

0 12 138

Słuchanie piosenek to chyba jedna z najprzyjemniejszych czynności jakiej mogą się oddać osoby uczące się języka angielskiego. Dzięki tej rozrywce przyswajanie nowych wyrazów i zwrotów staje się niezwykle efektywne, zaś sam proces nauki nie kojarzy się ze żmudnym wkuwaniem słownictwa.

Zasada jest prosta: im więcej słuchasz i powtarzasz na głos, tym więcej rozumiesz po angielsku. Takie podejście na pewno motywuje do dalszej nauki. Dlatego w dzisiejszym wpisie mam dla Ciebie kolejny wpadający w ucho utwór muzyczny, dzięki któremu poprawisz nieco  rozumienie ze słuchu na poziomie podstawowym. Życzę miłej nauki. 

Walk alone by Rudimental – listening A2-B1

Może ci się spodobać również
Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Aby zapewnić sprawne funkcjonowanie tego portalu, czasami umieszczamy na komputerze użytkownika (bądź innym urządzeniu) małe pliki – tzw. cookies („ciasteczka”). Używając niniejszego serwisu, godzisz się na gromadzenie i wykorzystywanie informacji przez Usługodawcę. Jeśli postanowimy zmodyfikować naszą politykę prywatności, zmiany zostaną opublikowane na tej stronie, abyś był zawsze świadomy tego, jakie informacje są przez nas gromadzone, w jaki sposób są one wykorzystywane i w jakich okolicznościach są one ujawniane. Także poprzez złożenie zamówienia w Serwisie - Użytkownik, a Twórca w ramach zawartej Umowy, wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów, o których mowa w pkt 3. Użytkownik może nie wyrazić zgody na wysyłanie newslettera oraz przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych. Użytkownik może wyrazić odrębną zgodę na otrzymywanie od Serwisu materiałów reklamowo-promocyjnych, w tym biuletynu handlowego. Akceptuję Czytaj więcej

Chcesz pokonać blokadę przed mówieniem?

Sprawdź ofertę kursów przez Skype z lektorem na żywo. Szkoła online Gettin' English. 
☞ ZAPISZ SIĘ NA KONWERSACJE
close-link
☆ KONWERSACJE ONLINE