Słowotwórstwo

13 40 589

Słowotwórstwo nie jednemu z Was spędza sen z powiek. Ale nie martw się. Zespół Gettin’ English przygotował dla Ciebie ciekawe ćwiczenia w formie PDF , a także testy online, dzięki którym nie straszne Ci będzie słowotwórstwo. Specjalnie podzieliliśmy je alfabetycznie, aby było Ci prościej odnaleźć szukane słówka. Do wyboru masz również kilka testów online, które pomogą Ci w łatwy i szybki sposób przećwiczyć nowo poznane wyrazy. Na blogu językowym podpowiadamy również jak szybko opanować słowotwórstwo przygotowując się samodzielnie do egzaminu pisemnego.

KURSY I SAMOUCZKI OD POZIOMU A1
Jeżeli dopiero zaczynasz przygodę z językiem angielskim, warto sięgnąć po samouczki i kursy dla każdego. Znajdziesz wiele interesujących publikacji, które pomogą Tobie w szybszym opanowaniu języka angielskiego.
SAMOUCZKI KURSY

Przygotowujesz się do egzaminu maturalnego z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym? Seria Słowotwórstwo Matura FCE w przejrzysty sposób pozwoli Ci na opanowanie najważniejszych słów.

A może podchodzisz do FCE ? W takim razie nie czekaj i już teraz ucz się słowotwórstwa, a na pewno poradzisz sobie z tym zagadnieniem na egzaminach. Darmowe ćwiczenia Słowotwórstwo Matura FCE to strzał w dziesiątkę. Egzamin z języka angielskiego pójdzie jak z płatka.

Słowotwórstwo z Gettin’ English to czysta przyjemność! Zaglądaj też do sekcji Słownictwo Tematyczne i poznawaj nowe słówka. Dla lubiących szybkie efekty w nauce słowotwórstwa, polecamy nasze ebooki, w których znajdziecie jeszcze więcej ćwiczeń, które zostały opracowane z myślą o potrzebach osób przygotowujących się do matury rozszerzonej, FCE, CAE oraz innych egzaminów językowych. Ćwiczenia na słowotwórstwo naszego autorstwa to publikacja najwyższej jakości. Sprawdź z resztą sam.

ĆWICZENIA NA SŁOWOTWÓRSTWO DO POBRANIA

 

A-C

Rozwiąż szybki test online ze znajomości słowotwórstwa A-C. Powodzenia!

D-F

Rozwiąż szybki test online ze znajomości słowotwórstwa D-F. Powodzenia!

G-M

Rozwiąż szybki test online ze znajomości słowotwórstwa G-M. Powodzenia!

N-Q

Rozwiąż szybki test online ze znajomości słowotwórstwa N-Q. Powodzenia!

R-Z

Rozwiąż szybki test online ze znajomości słowotwórstwa R-Z. Powodzenia!

Nie przegap kolejnego wpisu - dołącz do nas na Facebook
 
close-link

Chcesz w końcu przełamać barierę
w mówieniu?

Sprawdź ofertę kursów językowych z lektorem na żywo. Ucz się języków obcych bez wychodzenia z domu.
Zapisz się na kurs językowy online.
SKORZYSTAJ Z LEKCJI PRÓBNEJ
close-link
LEKCJA PRÓBNA