słowotwórstwo-matura-FCE-ćwiczenia-testy-online

Słowotwórstwo nie jednemu z Was spędza sen z powiek. Ale nie martw się. Zespół Gettin’ English przygotował dla Ciebie ciekawe ćwiczenia w formie PDF , a także testy online, dzięki którym nie straszne Ci będzie słowotwórstwo. Specjalnie podzieliliśmy je alfabetycznie, aby było Ci prościej odnaleźć szukane słówka. Do wyboru masz również kilka testów online, które pomogą Ci w łatwy i szybki sposób przećwiczyć nowo poznane wyrazy. Na blogu językowym podpowiadamy również jak szybko opanować słowotwórstwo przygotowując się samodzielnie do egzaminu pisemnego.

Przygotowujesz się do egzaminu maturalnego z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym? Seria Słowotwórstwo Matura FCE w przejrzysty sposób pozwoli Ci na opanowanie najważniejszych słów.

A może podchodzisz do FCE ? W takim razie nie czekaj i już teraz ucz się słowotwórstwa, a na pewno poradzisz sobie z tym zagadnieniem na egzaminach. Darmowe ćwiczenia Słowotwórstwo Matura FCE to strzał w dziesiątkę. Egzamin z języka angielskiego pójdzie jak z płatka.

Słowotwórstwo z Gettin’ English to czysta przyjemność! Zaglądaj też do sekcji Słownictwo Tematyczne i poznawaj nowe słówka. Dla lubiących szybkie efekty w nauce słowotwórstwa, polecamy nasze ebooki, w których znajdziecie jeszcze więcej ćwiczeń, które zostały opracowane z myślą o potrzebach osób przygotowujących się do matury rozszerzonej, FCE, CAE oraz innych egzaminów językowych. Ćwiczenia na słowotwórstwo naszego autorstwa to publikacja najwyższej jakości. Sprawdź z resztą sam.

Ćwiczenia na słowotwórstwo do pobrania

slowotworstwo-poziom-b1-cwiczenia

reklama szkoła językowa nowa1

słowotwórstwo poziom b2 gettinenglish nauka angielskiego za darmo

 

Testy online

Rozwiąż szybki test online ze znajomości słowotwórstwa A-C. Powodzenia!

Rozwiąż szybki test online ze znajomości słowotwórstwa D-F. Powodzenia!

Rozwiąż szybki test online ze znajomości słowotwórstwa G-M. Powodzenia!

Rozwiąż szybki test online ze znajomości słowotwórstwa N-Q. Powodzenia!

Rozwiąż szybki test online ze znajomości słowotwórstwa R-Z. Powodzenia!

You need to login or register to bookmark/favorite this content.