GettinEnglish.com
Coś więcej niż tylko angielski

Gettinek 58 – in a nutshell

0 6 058

Swego czasu pisałem o jesiennych zwrotach, które odnoszą się bezpośrednio do wyrazów rain, leaf, dark, wind i mushroom. W niniejszym wpisie chciałbym przedstawić angielskie wyrażenie in a nutshell, które wówczas nie załapało się do mojego zestawienia. Dlaczego jest ono tak ważne? Sprawdźmy!

in a nutshell – say something in a brief way, using few words
In a nutshell, my website helps you to learn English.
in a nutshell – w pigułce, krótko mówiąc

KURZGESAGT – IN A NUTSHELL

Jeśli poszukujesz dodatkowych materiałów do ćwiczenia rozumienia ze słuchu lub chcesz poszerzyć swoją wiedzę ogólną, to koniecznie zajrzyj na kanał Kurzgesagt (niem. krótko mówiąc). Możesz na nim oglądać wartościowe filmy animowane wyjaśniające różne problemy naukowe, społeczne lub filozoficzne.

Może ci się spodobać również
Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Aby zapewnić sprawne funkcjonowanie tego portalu, czasami umieszczamy na komputerze użytkownika (bądź innym urządzeniu) małe pliki – tzw. cookies („ciasteczka”). Używając niniejszego serwisu, godzisz się na gromadzenie i wykorzystywanie informacji przez Usługodawcę. Jeśli postanowimy zmodyfikować naszą politykę prywatności, zmiany zostaną opublikowane na tej stronie, abyś był zawsze świadomy tego, jakie informacje są przez nas gromadzone, w jaki sposób są one wykorzystywane i w jakich okolicznościach są one ujawniane. Także poprzez złożenie zamówienia w Serwisie - Użytkownik, a Twórca w ramach zawartej Umowy, wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów, o których mowa w pkt 3. Użytkownik może nie wyrazić zgody na wysyłanie newslettera oraz przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych. Użytkownik może wyrazić odrębną zgodę na otrzymywanie od Serwisu materiałów reklamowo-promocyjnych, w tym biuletynu handlowego. Akceptuję Czytaj więcej

Chcesz pokonać blokadę przed mówieniem?

Sprawdź ofertę kursów przez Skype z lektorem na żywo. Szkoła online Gettin' English. 
☞ ZAPISZ SIĘ NA KONWERSACJE
close-link
☆ KONWERSACJE ONLINE