GettinEnglish.com
Coś więcej niż tylko angielski

Gettinek 54 – dance on air

2 3 426

Święta Bożego Narodzenia już za pasem i podobnie jak w Zjednoczonym Królestwie, przedświąteczna gorączka udziela się niemal każdemu. Zakupy w błyszczących światełkami galeriach handlowych, wybieranie prezentów na ostatnią chwilę, planowanie dań i przygotowanie kartek z życzeniami świątecznymi – tym będziemy żyć wszyscy przez najbliższych kilka dni. Ale po co ten pośpiech? Święta powinny być czasem błogiego wypoczynku i radości, o czym pragnę przypomnieć w dzisiejszym Gettinku.

dance on air – to be very happy
Claire’s been dancing on air since she met that guy on Christmas Day.
dance on air – być bardzo szczęśliwym

Zdążyliśmy się również przyzwyczaić, że zbliżające się święta Bożego Narodzenia to czas, w którym znane marki wprowadzają nas w świąteczny nastrój. Kilka dni temu na kanale YouTube firmy Apple pojawiła się świąteczna reklama zatytułowana Sway, która w pewnym stopniu nawiązuje do wyrażenia dance on air. Tegoroczny spot jest utrzymany w bardzo zimowym i tanecznym klimacie, a występująca w nim para w prawdziwym życiu jest małżeństwem. A zresztą – spójrz sam.

Może ci się spodobać również
2 Komentarze
  1. klaudia mówi

    Spring arrives and I’m dancing on the air, because it’s getting warmer every day.

    1. GettinEnglish mówi

      I’m thrilled as well :)

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Aby zapewnić sprawne funkcjonowanie tego portalu, czasami umieszczamy na komputerze użytkownika (bądź innym urządzeniu) małe pliki – tzw. cookies („ciasteczka”). Używając niniejszego serwisu, godzisz się na gromadzenie i wykorzystywanie informacji przez Usługodawcę. Jeśli postanowimy zmodyfikować naszą politykę prywatności, zmiany zostaną opublikowane na tej stronie, abyś był zawsze świadomy tego, jakie informacje są przez nas gromadzone, w jaki sposób są one wykorzystywane i w jakich okolicznościach są one ujawniane. Także poprzez złożenie zamówienia w Serwisie - Użytkownik, a Twórca w ramach zawartej Umowy, wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów, o których mowa w pkt 3. Użytkownik może nie wyrazić zgody na wysyłanie newslettera oraz przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych. Użytkownik może wyrazić odrębną zgodę na otrzymywanie od Serwisu materiałów reklamowo-promocyjnych, w tym biuletynu handlowego. Akceptuję Czytaj więcej

Chcesz pokonać blokadę przed mówieniem?

Sprawdź ofertę kursów przez Skype z lektorem na żywo. Szkoła online Gettin' English. 
☞ ZAPISZ SIĘ NA KONWERSACJE
close-link
☆ KONWERSACJE ONLINE