GettinEnglish.com
Coś więcej niż tylko angielski

Twórcy serwisu

SŁAWOMIR MĄCZKA

sławomir-maczkaNauczyciel i lektor języka angielskiego, absolwent Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego i stypendysta Universidad de Murcia w Hiszpanii. Współtwórca Gettin’ English odpowiedzialny za stronę merytoryczną serwisu.

Metodykę języka angielskiego poznałem, studiując w kraju i za granicą. Już od wielu lat z powodzeniem stosuję ją w trakcie prowadzonych kursów i szkoleń.  Specjalizuję się również w blended learning – łączeniu metod tradycyjnych z e-learningiem. Nauczanie to moja pasja, ale też sposób na poznanie niesamowitych ludzi, którzy nie tylko chcą przyswoić język angielski na satysfakcjonującym poziomie, ale przede wszystkim czerpać przyjemność z uczenia się.

Wyznaję zasadę: Wszystko, czego pragniesz, jest na wyciągnięcie ręki, wystarczy zrobić krok do przodu. W życiu nie ma przypadków, to my podejmujemy decyzje i bierzemy w pełni odpowiedzialność za to, kim się stajemy. Będąc osobą energiczną, zdecydowanie i pewnie podążam przez życie, gotowy w każdej chwili podjąć inicjatywę.

W poszukiwaniu inspiracji, wybrałem w trakcie studiów specjalizację z zakresu literatury angielskiej. Teraz zaś przejawem moich twórczych działań był pomysł na stworzenie bloga w serwisie Gettin’ English, na którym chce dzielić się z Wami swoją wiedzą i zainteresowaniami. Mój zamiar wynika z przekonania, że warto pisać dla osób takich jak Ty – zmotywowanych do nauki i zafascynowanych językiem angielskim.

Na moim Blogu prezentuję:

  • sprawdzone metody, które zachęcą do uczenia się angielskiego, zmieniając Twój dotychczasowy punkt widzenia,
  • szereg wskazówek, jak sprawić, by nauka angielskiego stała się przyjemnością, nie obowiązkiem,
  • ciekawe rozwiązania, jak skutecznie przezwyciężyć wszystkie bariery językowe, które zniechęcają do regularnej nauki angielskiego,
  •  cenne porady, które usprawnią wszystkie Twoje umiejętności językowe,
  •  zagadnienia związane z kulturą angielską,
  •  artykuły związane z szeroko pojętą tematyką lifestylową
  • Masz jakiś nurtujący Ciebie problem? Szukasz odpowiedniej techniki uczenia się? Napisz do mnie na adres biuro@gettinenglish.com. Postaram się przygotować ciekawy artykuł, który rozwieje wszystkie Twoje obawy i wątpliwości. Nauka angielskiego tak jak lubisz.

MATEUSZ TCHORZ

mateusz-tchorzAbsolwent Politechniki Rzeszowskiej, współtwórca portalu języka angielskiego, Gettin’ English. Zajmuję się informatyką, ciekawią mnie wszelkie nowinki technologiczne, na bieżąco śledzę aktualnie panujące na rynku trendy. Śmiało mogę nazwać się maniakiem produktów firmy z “Nadgryzionym Jabłkiem”. Dbam o wizualny wygląd serwisu Gettin’ English, jego funkcjonalność i użyteczność, odpowiadam też za dział Współpracy i Marketingu.

Udzielam się również na blogu, gdzie regularnie staram się zamieszczać posty, które odzwierciedlają moje liczne zainteresowania. Dzięki temu mam możliwość podzielić się z Wami moimi przemyśleniami i pokazać, jak ciekawy i niezwykle fascynujący jest otaczający nas świat. Moją wielką pasją są podróże, a największym marzeniem wyjazd do Nowego Jorku i Kanady. W życiu codziennym jestem niepoprawnym optymistą, dlatego mam nadzieję, że już wkrótce uda mi się wyruszyć w podróż mojego życia i odwiedzić jedno z tych wspaniałych miejsc. Moimi wrażeniami z tej wyprawy, jak i innych w najdalsze zakątki świata, będę chciał się z Wami podzielić na Gettin’ English. Zarówno w życiu prywatnym, jak i w zawodowym zawsze dążę do postawionych sobie celów, a ponieważ nigdy się nie poddaję, zwykle udaję mi się je osiągnąć. Pamiętaj, że zawsze możesz się ze mną skontaktować. Jeżeli jesteś zainteresowany reklamą, współpracą lub ciekawym projektem, pisz na mój adres mailowy: biuro@gettinenglish.com

SANDRA TCHORZ

sandra-tchorz-gettinenglishAbsolwentka wydziału filologii angielskiej Państwowej Szkoły Zawodowej w Nysie oraz studiów podyplomowych Wyższej Szkoły Bankowej.

Jako realistka mocno stąpająca po ziemi, już w czasie studiów zdecydowałam się na praktyczne specjalizacje, czyli język angielski w biznesie oraz zarządzanie sprzedażą. Dzięki temu zdobyłam wiedzę, która pozwala mi realizować moją największą pasję – podróżowanie. Każdego roku staram się odkrywać kolejne, coraz to nowsze miejsca na całym świecie, co tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że podróże rzeczywiście kształcą i dostarczają pozytywnych wrażeń, jedynych w swoim rodzaju, których nigdy się nie zapomina. Będąc menadżerem biura podróży, organizuję pełne emocji eskapady nie tyko dla siebie, ale też dla znajomych i wielu innych osób, które chcą poznawać świat.

Jestem osobą aktywną i spontaniczną, która nie lubi rutyny, a pragnie cieszyć się każdym dniem. Z optymizmem patrzę na świat, ponieważ uważam, że nie ma złych dni, wystarczy tylko skupić się na tym, co dobre. Dlatego nazywam siebie „kolekcjonerką dobrych wrażeń”, która inspirację do działania odnajduje niemal wszędzie. Mam wiele ciekawych pomysłów i zawsze staram się wprowadzać je w życie, gdyż wierzę, że jeśli bardzo się pragnie, można osiągnąć sukces. W serwisie Gettin’ English zajmuję się głównie działem Zdrowie & Uroda, ale moje wpisy można odnaleźć też w innych sekcjach bloga. Pisząc, chcę każdego z Was zainspirować, zachęcić do podejmowania inicjatywy, przekonać, że w życiu najważniejsze jest dobre samopoczucie. Masz do mnie pytanie? Interesują Cię ciekawostki z różnych zakątków świata? A może masz pomysł na wpis i chcesz się nim podzielić na naszym blogu? Napisz do mnie: biuro@gettinenglish.com

Aby zapewnić sprawne funkcjonowanie tego portalu, czasami umieszczamy na komputerze użytkownika (bądź innym urządzeniu) małe pliki – tzw. cookies („ciasteczka”). Używając niniejszego serwisu, godzisz się na gromadzenie i wykorzystywanie informacji przez Usługodawcę. Jeśli postanowimy zmodyfikować naszą politykę prywatności, zmiany zostaną opublikowane na tej stronie, abyś był zawsze świadomy tego, jakie informacje są przez nas gromadzone, w jaki sposób są one wykorzystywane i w jakich okolicznościach są one ujawniane. Także poprzez złożenie zamówienia w Serwisie - Użytkownik, a Twórca w ramach zawartej Umowy, wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów, o których mowa w pkt 3. Użytkownik może nie wyrazić zgody na wysyłanie newslettera oraz przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych. Użytkownik może wyrazić odrębną zgodę na otrzymywanie od Serwisu materiałów reklamowo-promocyjnych, w tym biuletynu handlowego. Akceptuję Czytaj więcej

NOWOŚĆ

JAK DOBRZE ZNASZ JĘZYK ANGIELSKI?

Wypełnij nasz test poziomujący online A1-C1 i sprawdź swój poziom zaawansowania. 
Rozwiąż test!
close-link

Chcesz pokonać blokadę przed mówieniem?

Sprawdź ofertę kursów przez Skype z lektorem na żywo. Szkoła online Gettin' English. 
☞ ZAPISZ SIĘ NA KONWERSACJE
close-link
☆ KONWERSACJE ONLINE