GettinEnglish.com
Coś więcej niż tylko angielski

Cześć, bardzo się cieszę, że tu trafiłeś.

Sławek Mączka Twórca Gettin' English

 

Nazywam się Sławek Mączka i jestem lektorem języka angielskiego. Od 2013 roku motywuję czytelników serwisu Gettin’ English do rozwoju kompetencji językowych, przedstawiam konkretne metody uczenia się i pokazuję, jak uporać się z trudnościami w mówieniu po angielsku. Jeśli pragniesz całkowicie zmienić podejście do nauki angielskiego online, oto jak Gettin’ English może Ci w tym pomóc.

Internetowa Szkoła Językowa Gettin’ Englishzajęcia przez Skype. Oferujemy konwersacje angielskiego online z lektorem, dostosowane do potrzeb i oczekiwań kursantów. Pomagamy w szybkim przełamaniu blokady językowej. Wykonaj pierwszy krok i umów się na bezpłatne 30-minutowe spotkanie.

Anglokursy.plsprawdzone kursy angielskiego online. Skuteczne kursy do samodzielnej nauki języka ogólnego i biznesowego online z gotowym planem  działania. Platforma e-learningowa Anglokursy.pl to nowoczesność, dostęp do wiedzy 24/7, komfort nauki gdziekolwiek jesteś.

E-booki Gettin’ Englishautorskie materiały do nauki angielskiego. Dzielę się swoją wiedzę w sposób prosty i nieskomplikowany. Masz możliwość ćwiczenia gramatyki, słownictwa, Business English oraz języka specjalistycznego. E-booki od G’E to materiały na każdą kieszeń, otrzymasz je prosto na swoją skrzynkę w zaledwie kilka minut.

Lekcje premium na Gettin’ Englishzaprojektuj własną ścieżkę rozwoju. Chcesz podnieść poziom swoich kompetencji językowych z obszaru Business English lub utrwalić potoczne angielskie wyrażenia? Sięgnij po lekcje specjalne, aby odblokować dodatkowe ćwiczenia online, materiały pdf, grafiki, artykuły, nagrania oraz inne bonusy.

 

Placement Test A1-C1 –  rozwiąż test diagnostyczny. Przetestuj swój angielski razem z Gettin’ English i przekonaj się na jakim jesteś poziomie językowym. Uzyskaj także dostęp do bonusowego przewodnika.

BookTown.plksięgarnia internetowa z rabatami do 60%. Bogata oferta książek, e-booków i audiobooków w atrakcyjnych cenach. Ekspresowa wysyłka, promocje i szybki kontakt z biurem obsługi klienta.

POZOSTAŃMY W KONTAKCIE – ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

 

Dotarcie do fanów Gettin’ English w mediach społecznościowych jest coraz trudniejsze ze względu na zmieniające się algorytmy. W rezultacie wartościowe treści, z których mógłbyś skorzystać, być może nigdy do Ciebie nie trafią. Jeśli poszukujesz inspiracji oraz skutecznych sposobów na naukę angielskiego online, zapisz się na darmową listę odbiorców newslettera.

  • uzyskasz dostęp do moich materiałów (np. grafiki, nagrania wideo, porady językowe).
  • będziesz na bieżąco z tym, co dzieje się na stronie Gettin’ English. Nie przegapisz już żadnego nowego wpisu i lekcji specjalnych,
  • jako pierwszy otrzymasz informację o promocjach w naszej księgarni internetowej BookTown.pl i serwisie Anglokursy.pl

Nie zwlekaj i zapisz się TUTAJ, a otrzymasz dostęp do 4-dniowego minikursu mailingowego „Jak opanować angielskie phrasal verbs” za darmo!

 

NAJNOWSZE KODY RABATOWE -20%


QBIZ54WX

Job Interview – opracowane pytania i odpowiedzi

www.booktown.pl

JAK PORUSZAĆ SIĘ PO SERWISIE?

 

Na blogu Gettin’ English znajdziesz mnóstwo materiałów edukacyjnych do nauki gramatyki, słownictwa, języka biznesu, jak również darmowe kursy angielskiego. Aby nie pogubić się w tak obszernych zasobach, zachęcam do korzystania z tagów, które zamieszczam pod każdym artykułem. Dzięki temu z łatwością dostosujesz tematykę wpisów do swojego poziomu zaawansowania oraz zainteresowań. Zapraszam do aktywnej nauki angielskiego z Gettin’ English i życzę samych sukcesów w poznawaniu języka Szekspira.

Aby zapewnić sprawne funkcjonowanie tego portalu, czasami umieszczamy na komputerze użytkownika (bądź innym urządzeniu) małe pliki – tzw. cookies („ciasteczka”). Używając niniejszego serwisu, godzisz się na gromadzenie i wykorzystywanie informacji przez Usługodawcę. Jeśli postanowimy zmodyfikować naszą politykę prywatności, zmiany zostaną opublikowane na tej stronie, abyś był zawsze świadomy tego, jakie informacje są przez nas gromadzone, w jaki sposób są one wykorzystywane i w jakich okolicznościach są one ujawniane. Także poprzez złożenie zamówienia w Serwisie - Użytkownik, a Twórca w ramach zawartej Umowy, wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów, o których mowa w pkt 3. Użytkownik może nie wyrazić zgody na wysyłanie newslettera oraz przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych. Użytkownik może wyrazić odrębną zgodę na otrzymywanie od Serwisu materiałów reklamowo-promocyjnych, w tym biuletynu handlowego. Akceptuję Czytaj więcej

Chcesz pokonać blokadę przed mówieniem?

Sprawdź ofertę kursów przez Skype z lektorem na żywo. Szkoła online Gettin' English. 
☞ ZAPISZ SIĘ NA KONWERSACJE
close-link
☆ KONWERSACJE ONLINE