GettinEnglish.com
Coś więcej niż tylko angielski

Cześć, bardzo się cieszę, że tu trafiłeś.

Sławek Mączka Twórca Gettin' English

 

Nazywam się Sławek Mączka i jestem lektorem języka angielskiego. Od 2013 roku motywuję czytelników serwisu Gettin’ English do rozwoju kompetencji językowych, przedstawiam konkretne metody uczenia się i pokazuję, jak uporać się z trudnościami w mówieniu po angielsku. Jeśli pragniesz całkowicie zmienić podejście do nauki angielskiego online, oto jak Gettin’ English może Ci w tym pomóc.

Internetowa Szkoła Językowa Gettin’ Englishzajęcia przez Skype. Oferujemy konwersacje angielskiego online z lektorem, dostosowane do potrzeb i oczekiwań kursantów. Pomagamy w szybkim przełamaniu blokady językowej. Wykonaj pierwszy krok i umów się na bezpłatne 30-minutowe spotkanie.

Anglokursy.plsprawdzone kursy angielskiego online. Skuteczne kursy do samodzielnej nauki języka ogólnego i biznesowego online z gotowym planem  działania. Platforma e-learningowa Anglokursy.pl to nowoczesność, dostęp do wiedzy 24/7, komfort nauki gdziekolwiek jesteś.

E-booki Gettin’ Englishautorskie materiały do nauki angielskiego. Dzielę się swoją wiedzę w sposób prosty i nieskomplikowany. Masz możliwość ćwiczenia gramatyki, słownictwa, Business English oraz języka specjalistycznego. E-booki od G’E to materiały na każdą kieszeń, otrzymasz je prosto na swoją skrzynkę w zaledwie kilka minut.

Lekcje premium na Gettin’ Englishzaprojektuj własną ścieżkę rozwoju. Chcesz podnieść poziom swoich kompetencji językowych z obszaru Business English lub utrwalić potoczne angielskie wyrażenia? Sięgnij po lekcje specjalne, aby odblokować dodatkowe ćwiczenia online, materiały pdf, grafiki, artykuły, nagrania oraz inne bonusy.

 

Placement Test A1-C1 –  rozwiąż test diagnostyczny. Przetestuj swój angielski razem z Gettin’ English i przekonaj się na jakim jesteś poziomie językowym. Uzyskaj także dostęp do bonusowego przewodnika.

BookTown.plksięgarnia internetowa z rabatami do 60%. Bogata oferta książek, e-booków i audiobooków w atrakcyjnych cenach. Ekspresowa wysyłka, promocje i szybki kontakt z biurem obsługi klienta.

POZOSTAŃMY W KONTAKCIE – ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

 

Dotarcie do fanów Gettin’ English w mediach społecznościowych jest coraz trudniejsze ze względu na zmieniające się algorytmy. W rezultacie wartościowe treści, z których mógłbyś skorzystać, być może nigdy do Ciebie nie trafią. Jeśli poszukujesz inspiracji oraz skutecznych sposobów na naukę angielskiego online, zapisz się na darmową listę odbiorców newslettera.

  • uzyskasz dostęp do moich materiałów (np. grafiki, nagrania wideo, porady językowe).
  • będziesz na bieżąco z tym, co dzieje się na stronie Gettin’ English. Nie przegapisz już żadnego nowego wpisu i lekcji specjalnych,
  • jako pierwszy otrzymasz informację o promocjach w naszej księgarni internetowej BookTown.pl i serwisie Anglokursy.pl

Nie zwlekaj i zapisz się TUTAJ, a otrzymasz dostęp do 4-dniowego minikursu mailingowego „Jak opanować angielskie phrasal verbs” za darmo!

 

nauka angielskich phrasal verbs angielski online czasowniki złożone

NAJNOWSZE KODY RABATOWE -20%


QBIZ54WX

Job Interview. Opracowane pytania

Kod rabatowy ważny jest do 31 października 2019 r.

JAK PORUSZAĆ SIĘ PO SERWISIE?

 

Na blogu Gettin’ English znajdziesz mnóstwo materiałów edukacyjnych do nauki gramatyki, słownictwa, języka biznesu, jak również darmowe kursy angielskiego. Aby nie pogubić się w tak obszernych zasobach, zachęcam do korzystania z tagów, które zamieszczam pod każdym artykułem. Dzięki temu z łatwością dostosujesz tematykę wpisów do swojego poziomu zaawansowania oraz zainteresowań. Zapraszam do aktywnej nauki angielskiego z Gettin’ English i życzę samych sukcesów w poznawaniu języka Szekspira.


Masz pytania odnośnie moich kursów online lub materiałów do nauki angielskiego?
Z przyjemnością na nie odpowiem.

Aby zapewnić sprawne funkcjonowanie tego portalu, czasami umieszczamy na komputerze użytkownika (bądź innym urządzeniu) małe pliki – tzw. cookies („ciasteczka”). Używając niniejszego serwisu, godzisz się na gromadzenie i wykorzystywanie informacji przez Usługodawcę. Jeśli postanowimy zmodyfikować naszą politykę prywatności, zmiany zostaną opublikowane na tej stronie, abyś był zawsze świadomy tego, jakie informacje są przez nas gromadzone, w jaki sposób są one wykorzystywane i w jakich okolicznościach są one ujawniane. Także poprzez złożenie zamówienia w Serwisie - Użytkownik, a Twórca w ramach zawartej Umowy, wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów, o których mowa w pkt 3. Użytkownik może nie wyrazić zgody na wysyłanie newslettera oraz przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych. Użytkownik może wyrazić odrębną zgodę na otrzymywanie od Serwisu materiałów reklamowo-promocyjnych, w tym biuletynu handlowego. Akceptuję Czytaj więcej

Chcesz pokonać blokadę przed mówieniem?

Sprawdź ofertę kursów przez Skype z lektorem na żywo. Szkoła online Gettin' English. 
☞ ZAPISZ SIĘ NA KONWERSACJE
close-link
☆ KONWERSACJE ONLINE