GettinEnglish.com
Coś więcej niż tylko angielski

Gettinek 27 – get mixed up in

0 6 028

Poznaj kolejne angielskie słówko dnia z Gettin’ English. Dzięki formie w jakiej wprowadzamy najciekawsze angielskie zwroty, szybko zapamiętasz to co najważniejsze. Co mamy dla Ciebie w dzisiejszym Gettinku? Postaramy się, abyś przyswoił wyrażenie get mixed up in. Sprawdź angielską definicję, przykład w zdaniu oraz polskie tłumaczenie. Nie przegap filmiku, który ostatnio pojawił się w sieci, bo naprawdę warto go obejrzeć.

get mixed up in –  become involved in something that’s usually dishonest or illegal.
How did you get mixed up in the bank robbery?
get mixed up in – wplątać się w coś (np. tarapaty)

Jeśli chcesz zapamiętać wyrażenie get mixed up in na dłużej, obejrzyj jeszcze poniższą przeróbkę bardzo znanej piosenki. Do stworzenia tego filmu wykorzystano miks różnych scen najlepszych filmów prosto z Hollywood. Co może z tego wyjść? Sprawdź sam! Mam nadzieję, że dzięki temu łatwiej będzie Ci kojarzyć nasze słówko dnia.

Może ci się spodobać również
Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Aby zapewnić sprawne funkcjonowanie tego portalu, czasami umieszczamy na komputerze użytkownika (bądź innym urządzeniu) małe pliki – tzw. cookies („ciasteczka”). Używając niniejszego serwisu, godzisz się na gromadzenie i wykorzystywanie informacji przez Usługodawcę. Jeśli postanowimy zmodyfikować naszą politykę prywatności, zmiany zostaną opublikowane na tej stronie, abyś był zawsze świadomy tego, jakie informacje są przez nas gromadzone, w jaki sposób są one wykorzystywane i w jakich okolicznościach są one ujawniane. Także poprzez złożenie zamówienia w Serwisie - Użytkownik, a Twórca w ramach zawartej Umowy, wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów, o których mowa w pkt 3. Użytkownik może nie wyrazić zgody na wysyłanie newslettera oraz przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych. Użytkownik może wyrazić odrębną zgodę na otrzymywanie od Serwisu materiałów reklamowo-promocyjnych, w tym biuletynu handlowego. Akceptuję Czytaj więcej

Chcesz pokonać blokadę przed mówieniem?

Sprawdź ofertę kursów przez Skype z lektorem na żywo. Szkoła online Gettin' English. 
☞ ZAPISZ SIĘ NA KONWERSACJE
close-link
☆ KONWERSACJE ONLINE