GettinEnglish.com
Coś więcej niż tylko angielski

Gettinek 19 – look like a million bucks

2 2 360

Coraz częściej przywiązujemy ogromną uwagę do naszego wyglądu. Anglicy zwykli mówić clothes do not make the man (nie szata zdobi człowieka) choć w XXI wieku niestety to powiedzenie odchodzi powoli do lamusa. W dzisiejszym Gettinku będzie rzecz jasna o wyglądzie! Niezależnie od stylu lub zasobu portfela i tak wszyscy wyglądamy like a million bucks, prawda?

Nauka słownictwa to jedno, a nasza zabawa językowa to drugie. Napisz w komentarzu odpowiedź na pytanie „What is real beauty for you?

look like a million bucks / dollars – to look extremely good
You look like a million bucks in that red dress!
look like a million bucks / dollars – wyglądać bosko

Oczywiście chcemy, aby darmowa nauka słownictwa z Gettin’ English zawsze przebiegała w miłej i zabawnej atmosferze. Sprawdź już teraz świetną parodię Rimmel London i zapamiętaj najciekawsze słówka. Tak na marginesie, czy dobry make-up to real beauty?

Może ci się spodobać również
2 Komentarze
  1. HaPy mówi

    Face with beautiful smile look like a milion dollars for me :)

  2. mona.lisa mówi

    Real beauty? Hmmm, nice body and mind.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Aby zapewnić sprawne funkcjonowanie tego portalu, czasami umieszczamy na komputerze użytkownika (bądź innym urządzeniu) małe pliki – tzw. cookies („ciasteczka”). Używając niniejszego serwisu, godzisz się na gromadzenie i wykorzystywanie informacji przez Usługodawcę. Jeśli postanowimy zmodyfikować naszą politykę prywatności, zmiany zostaną opublikowane na tej stronie, abyś był zawsze świadomy tego, jakie informacje są przez nas gromadzone, w jaki sposób są one wykorzystywane i w jakich okolicznościach są one ujawniane. Także poprzez złożenie zamówienia w Serwisie - Użytkownik, a Twórca w ramach zawartej Umowy, wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów, o których mowa w pkt 3. Użytkownik może nie wyrazić zgody na wysyłanie newslettera oraz przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych. Użytkownik może wyrazić odrębną zgodę na otrzymywanie od Serwisu materiałów reklamowo-promocyjnych, w tym biuletynu handlowego. Akceptuję Czytaj więcej

Chcesz pokonać blokadę przed mówieniem?

Sprawdź ofertę kursów przez Skype z lektorem na żywo. Szkoła online Gettin' English. 
☞ ZAPISZ SIĘ NA KONWERSACJE
close-link
☆ KONWERSACJE ONLINE