GettinEnglish.com
Coś więcej niż tylko angielski

Wypełnij ankietę i odbierz materiał do nauki

3 1 011

Chcemy, aby Gettin’ English był jeszcze lepszym serwisem do nauki języka angielskiego. Dalszy rozwój oraz istnienie portalu jest uzależnione od zaangażowania użytkowników. Jak co roku, przygotowaliśmy krótką ankietę, dzięki której chcemy poznać Twoją opinię oraz sugestie na temat zmian w ostatnich miesiącach na Gettin’ English. Jeśli uważasz, że coś wymaga szczególnych poprawek, lub najzwyczajniej w świecie chcesz napisać coś miłego, to poświęć 2-3 minuty na wypełnienie poniższego kwestionariusza.

W zamian za Twoją opinię otrzymasz od nas prezent – materiał do nauki na poziomie A2-B1 oraz kupon zniżkowy na zakupy w naszym sklepie online.

Liczymy na Twoją kreatywność i zachęcamy do wspólnego tworzenia Gettin’ English, bo to dzięki Twoim pomysłom, nasz portal może się stać jedynym takim miejscem w polskim internecie. Pamiętaj, że Twoja opinia ma znaczenie.

Może ci się spodobać również
3 Komentarze
 1. Jacek Holltran mówi

  no i gdzie ta ankieta ?

  1. GettinEnglish mówi

   Cześć Jacku, ankieta była prowadzona 2 lata temu. Obecnie nie jest aktywna, ale do tego wpisu wrócimy za jakiś czas ponownie. Dodatkowy materiał możesz pobrać także w tym wpisie: https://www.gettinenglish.com/angielskie-idiomy-zwiazane-ze-sportem/

   1. Jacek Holltran mówi

    Oki dziękuję, myślę że to cały czas byłoby aktualne dużo ludzi uczy się teraz angielskiego . Pozdr Jacek

    pon., 23.04.2018, 09:43 użytkownik Disqus napisał:

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Aby zapewnić sprawne funkcjonowanie tego portalu, czasami umieszczamy na komputerze użytkownika (bądź innym urządzeniu) małe pliki – tzw. cookies („ciasteczka”). Używając niniejszego serwisu, godzisz się na gromadzenie i wykorzystywanie informacji przez Usługodawcę. Jeśli postanowimy zmodyfikować naszą politykę prywatności, zmiany zostaną opublikowane na tej stronie, abyś był zawsze świadomy tego, jakie informacje są przez nas gromadzone, w jaki sposób są one wykorzystywane i w jakich okolicznościach są one ujawniane. Także poprzez złożenie zamówienia w Serwisie - Użytkownik, a Twórca w ramach zawartej Umowy, wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów, o których mowa w pkt 3. Użytkownik może nie wyrazić zgody na wysyłanie newslettera oraz przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych. Użytkownik może wyrazić odrębną zgodę na otrzymywanie od Serwisu materiałów reklamowo-promocyjnych, w tym biuletynu handlowego. Akceptuję Czytaj więcej

Chcesz pokonać blokadę przed mówieniem?

Sprawdź ofertę kursów przez Skype z lektorem na żywo. Szkoła online Gettin' English. 
☞ ZAPISZ SIĘ NA KONWERSACJE
close-link
☆ KONWERSACJE ONLINE