korepetycje angielski online skype angielski przez internet korepetycje przez internet angielski

Dlaczego warto uczyć się online?

 1. Chciałbyś się nauczyć języka angielskiego nie wychodząc z domu?
 2. Nie chcesz tracić czasu na dojazdy do szkół językowych?
 3. Chcesz obniżyć swoje koszty nauki ?

Dobrze trafiłeś!

Wystarczy, że posiadasz komputer lub tablet z dostępem do Internetu i mikrofon. To wszystko co potrzeba do rozpoczęcia nauki języka angielskiego z Gettin’ English.

Dzięki korepetycjom online nie tylko poprawisz swoją umiejętność posługiwania się językiem angielskim, ale także przygotujesz się do egzaminów językowych czy rozmowy o pracę po angielsku.

Zapewniamy Tobie darmowe materiały, interaktywne quizy oraz ciekawe zajęcia z naszymi lektorami. Nie musisz instalować żadnych dodatkowych programów czy komunikatorów. Wszystko odbywa się za pośrednictwem Twojej przeglądarki internetowej. Nie musisz mieć kamery. To czy będziesz chciał transmitować obraz zależy tylko i wyłącznie od Ciebie.

Jesteś z Rzeszowa lub okolic? Oferujemy również zajęcia stacjonarne. Sprawdź ofertę Korepetycji w Rzeszowie.

Jak to wygląda?

Dzięki naszej platformie możesz:

 • oglądać filmy i słuchać nagrań
 • rozwiązywać ciekawe quizy
 • pisać, rysować na interaktywnej tablicy – daj się ponieść wyobraźni
 • komunikować się za pośrednictwem czatu
POLECAMY SZKOŁĘ:reklama szkoła językowa nowa1

A to wszystko za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej. Nie musisz instalować żadnych programów. Nauka angielskiego z dowolnego miejsca, na komputerze, tablecie czy smartfonie.

Jak zacząć?

Umów się na darmową lekcję próbną z Naszym lektorem i przekonaj się co oferujemy dla Ciebie. Czas trwania pierwszej lekcji próbnej wynosi 30 minut.Czego możesz spodziewać się podczas lekcji próbnej:

 • Poznasz Naszych lektorów, oraz sposób ich pracy, co pozwoli nam dobrać odpowiednio dopasowane metody nauki języka angielskiego na Twoim poziomie,
 • Lektor przeprowadzi audyt językowy, aby poznać lepiej Twoje oczekiwania, poziom zaawansowania języka,
 • Otrzymasz pierwsze materiały do nauki,
 • Bardzo cenimy Twój czas, dlatego gwarantujemy Ci aktywne uczestnictwo w zajęciach oraz rozwijanie swoich umiejętności językowych.

Po zakończonej lekcji próbnej, mamy nadzieję, że podzielisz się z Nami swoją opinią, wrażeniami, co pozwoli nam na jeszcze lepsze i dokładniejsze poznanie Twoich oczekiwań. Aby zapisać się na lekcję próbną w dogodnym dla Ciebie terminie skorzystaj z formularza kontaktowego.

You need to login or register to bookmark/favorite this content.

12 KOMENTARZE

 1. Witam,

  Właśnie zakończyłem 16sto godzinny kurs angielskiego. Był to pierwszy raz kiedy spróbowałem zajęć online i muszę przyznać że było warto. Portal który jest używany do prowadzenia kursów jest bardzo czytelny i praktyczny. Jakość dźwięku jest bardzo dobra. Do tego jakość zajęć stoi na bardzo wysokim poziomie. Świetne materiały pobudzające szare komórki do działania + duże zaangażowanie prowadzącego. Punktualnie, duża elastyczność w zajęciach i dopasowanie kursu do potrzeb.

  Polecam
  Piotr

 2. Teraz jak sobie pomyślę, że traciłam czas na dojazd to mi się wierzyć nie chce, że nauka języka angielskiego może być tak prosta i przyjemna przez internet. Cenowo też jest ok bo mam porównanie z Poznaniem. Szczerze polecam i sądzę, że nie ma czego się bać, tylko uczyć, powtarzać i robić postępy :)

 3. Bałam się zajęć online, no bo to jak to bez kontaktu face to face. Przekonałam się i jak dla mnie przyjemna forma nauki angielskiego.

 4. Kupiłam pakiet kilku lekcji, żeby przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej po angielsku. Got this job! :) Dzięki za ciekawe i przydatne zajęcia.

 5. Dzięki tym lekcjom mogłam parę dni temu porozumieć się z klientem z Wielkiej Brytanii. Materiały w pełni dostosowane do mojego poziomu zaawansowania i tematykę, która jest dla mnie najważniejsza. Platforma z której korzystacie jest mega ciekawa co podkreslam regularnie na zajeciach. Dzięki Gettin’ English!!!

 6. Jestem po lekcji próbnej. Fajnie. Mam motywacje, żeby się teraz przez wakacje przyłożyć do nauki angielskiego :))

 7. Kupiłam już pakiet kolejnych lekcji. Jestem bardzo zadowolona i podoba mi sie podejście do klienta. Trener prowadzi zajęcia dynamicznie i nie ma czasu na nude. Musze mówić cały czas i przełamywać barierę jezykową. Oto mi właśnie chodziło. Osobiscie gorąco polecam!
  Monika

ZOSTAW ODPOWIEDŹ