GettinEnglish.com
Coś więcej niż tylko angielski

Korepetycje Angielski Online

12 19 562

DLACZEGO WARTO UCZYĆ SIĘ ONLINE?

 1. Chciałbyś się nauczyć języka angielskiego nie wychodząc z domu?
 2. Nie chcesz tracić czasu na dojazdy do szkół językowych?
 3. Chcesz obniżyć swoje koszty nauki ?

Dobrze trafiłeś!

Wystarczy, że posiadasz komputer lub tablet z dostępem do Internetu i mikrofon. To wszystko co potrzeba do rozpoczęcia nauki języka angielskiego z Gettin’ English.

Dzięki korepetycjom online nie tylko poprawisz swoją umiejętność posługiwania się językiem angielskim, ale także przygotujesz się do egzaminów językowych czy rozmowy o pracę po angielsku.

Zapewniamy Tobie darmowe materiały, interaktywne quizy oraz ciekawe zajęcia z naszymi lektorami. Nie musisz instalować żadnych dodatkowych programów czy komunikatorów. Wszystko odbywa się za pośrednictwem Twojej przeglądarki internetowej. Nie musisz mieć kamery. To czy będziesz chciał transmitować obraz zależy tylko i wyłącznie od Ciebie.

Jesteś z Rzeszowa lub okolic? Oferujemy również zajęcia stacjonarne. Sprawdź ofertę Korepetycji w Rzeszowie.

JAK TO WYGLĄDA?

Wszystko odbywa się za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej. Nie musisz instalować żadnych programów. Nauka angielskiego z dowolnego miejsca, na komputerze, tablecie czy smartfonie.

JAK ZACZĄĆ?

Umów się na darmową lekcję próbną z Naszym lektorem i przekonaj się co oferujemy dla Ciebie. Czas trwania pierwszej lekcji próbnej wynosi 30 minut.Czego możesz spodziewać się podczas lekcji próbnej:

 • Poznasz Naszych lektorów, oraz sposób ich pracy, co pozwoli nam dobrać odpowiednio dopasowane metody nauki języka angielskiego na Twoim poziomie,
 • Lektor przeprowadzi audyt językowy, aby poznać lepiej Twoje oczekiwania, poziom zaawansowania języka,
 • Otrzymasz pierwsze materiały do nauki,
 • Bardzo cenimy Twój czas, dlatego gwarantujemy Ci aktywne uczestnictwo w zajęciach oraz rozwijanie swoich umiejętności językowych.

Po zakończonej lekcji próbnej, mamy nadzieję, że podzielisz się z Nami swoją opinią, wrażeniami, co pozwoli nam na jeszcze lepsze i dokładniejsze poznanie Twoich oczekiwań. Aby zapisać się na lekcję próbną w dogodnym dla Ciebie terminie skorzystaj z formularza kontaktowego.

Może ci się spodobać również
12 Komentarze
 1. Piotr mówi

  Witam,

  Właśnie zakończyłem 16sto godzinny kurs angielskiego. Był to pierwszy raz kiedy spróbowałem zajęć online i muszę przyznać że było warto. Portal który jest używany do prowadzenia kursów jest bardzo czytelny i praktyczny. Jakość dźwięku jest bardzo dobra. Do tego jakość zajęć stoi na bardzo wysokim poziomie. Świetne materiały pobudzające szare komórki do działania + duże zaangażowanie prowadzącego. Punktualnie, duża elastyczność w zajęciach i dopasowanie kursu do potrzeb.

  Polecam
  Piotr

 2. Iwona mówi

  Teraz jak sobie pomyślę, że traciłam czas na dojazd to mi się wierzyć nie chce, że nauka języka angielskiego może być tak prosta i przyjemna przez internet. Cenowo też jest ok bo mam porównanie z Poznaniem. Szczerze polecam i sądzę, że nie ma czego się bać, tylko uczyć, powtarzać i robić postępy :)

 3. geek mówi

  rozwiązanie dla ludzi zapracowanych. Czyli dla mnie :)

 4. Danusia mówi

  Bałam się zajęć online, no bo to jak to bez kontaktu face to face. Przekonałam się i jak dla mnie przyjemna forma nauki angielskiego.

 5. Magda mówi

  Gorąco polecam. Pozdrowienia z Gdańska!

 6. Ania mówi

  Kupiłam pakiet kilku lekcji, żeby przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej po angielsku. Got this job! :) Dzięki za ciekawe i przydatne zajęcia.

 7. Joanna K. mówi

  Dzięki tym lekcjom mogłam parę dni temu porozumieć się z klientem z Wielkiej Brytanii. Materiały w pełni dostosowane do mojego poziomu zaawansowania i tematykę, która jest dla mnie najważniejsza. Platforma z której korzystacie jest mega ciekawa co podkreslam regularnie na zajeciach. Dzięki Gettin’ English!!!

 8. Emilia mówi

  Jestem po lekcji próbnej. Fajnie. Mam motywacje, żeby się teraz przez wakacje przyłożyć do nauki angielskiego :))

 9. Ilona mówi

  Czy muszę posiadać kamerę aby uczyć się na Państwa korepetycjach?

  1. gettinenglish mówi

   Dzień dobry,
   To czy użytkownik zdecyduje się na transmisję obrazu zależy już tylko od niego, a więc kamera nie jest wymagana.

   Pozdrawiamy
   Zespół G’E

 10. Janek mówi

  Spoko, też polecam. Ja na Business English.

 11. Monika mówi

  Kupiłam już pakiet kolejnych lekcji. Jestem bardzo zadowolona i podoba mi sie podejście do klienta. Trener prowadzi zajęcia dynamicznie i nie ma czasu na nude. Musze mówić cały czas i przełamywać barierę jezykową. Oto mi właśnie chodziło. Osobiscie gorąco polecam!
  Monika

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Aby zapewnić sprawne funkcjonowanie tego portalu, czasami umieszczamy na komputerze użytkownika (bądź innym urządzeniu) małe pliki – tzw. cookies („ciasteczka”). Używając niniejszego serwisu, godzisz się na gromadzenie i wykorzystywanie informacji przez Usługodawcę. Jeśli postanowimy zmodyfikować naszą politykę prywatności, zmiany zostaną opublikowane na tej stronie, abyś był zawsze świadomy tego, jakie informacje są przez nas gromadzone, w jaki sposób są one wykorzystywane i w jakich okolicznościach są one ujawniane. Także poprzez złożenie zamówienia w Serwisie - Użytkownik, a Twórca w ramach zawartej Umowy, wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów, o których mowa w pkt 3. Użytkownik może nie wyrazić zgody na wysyłanie newslettera oraz przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych. Użytkownik może wyrazić odrębną zgodę na otrzymywanie od Serwisu materiałów reklamowo-promocyjnych, w tym biuletynu handlowego. Akceptuję Czytaj więcej

Chcesz pokonać blokadę przed mówieniem?

Sprawdź ofertę kursów przez Skype z lektorem na żywo. Szkoła online Gettin' English. 
☞ ZAPISZ SIĘ NA KONWERSACJE
close-link
☆ KONWERSACJE ONLINE