GettinEnglish.com
Coś więcej niż tylko angielski

Gettinek 17 – state-of-the-art

1 3 536

Rozwój technologiczny w ostatnich latach jest niesamowity. Firmy prześcigają się w coraz to nowszych rozwiązaniach, które ułatwiają nam życie. Ciężko nieraz stwierdzić, co jest state-of-the-art, a co już passé. W dzisiejszym Gettinku chcemy, abyś poznał wyżej wspomniany przymiotnik oraz postarał się poszukać w głowie lub dobrym słowniku kilku synonimów state-of-the-art. Koniecznie sprawdź jeszcze filmik na temat nowego katalogu IKEA na rok 2015. Jak myślisz jaką znaną markę parodiują twórcy tego filmu? Napisz nam w komentarzu swoją odpowiedź i dorzuć ciekawy przymiotnik. Jesteśmy przekonani, że nauka angielskiego w takiej formie skutecznie pobudzi szare komórki do działania.

state-of-the-art – the latest and most sophisticated thing using the most recent ideas
I’ve got extra cash so I think I will buy a state-of-the-art computer.
state-of-the-art – najnowocześniejszy

Jeśli nauka angielskiego sprawia Ci przyjemność i chcesz uczyć się przez działanie, zachęcamy Cię do współpracy. Poznałeś w ostatnim czasie ciekawe słówko lub zwrot i uważasz, że warto podzielić się nim z resztą użytkowników serwisu Gettin’ English? Wyślij nam wiadomość z ciekawym słówkiem, angielską definicją oraz filmikiem, który ułatwi zapamiętanie czegoś zupełnie nowego. Przy odrobinie szczęścia, to Twój Gettinek może ukazać się już niedługo na naszej stronie.

Może ci się spodobać również
1 komentarz
  1. Chiaroscuro mówi

    Apple? :D

    awe-inspiring ;)

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Aby zapewnić sprawne funkcjonowanie tego portalu, czasami umieszczamy na komputerze użytkownika (bądź innym urządzeniu) małe pliki – tzw. cookies („ciasteczka”). Używając niniejszego serwisu, godzisz się na gromadzenie i wykorzystywanie informacji przez Usługodawcę. Jeśli postanowimy zmodyfikować naszą politykę prywatności, zmiany zostaną opublikowane na tej stronie, abyś był zawsze świadomy tego, jakie informacje są przez nas gromadzone, w jaki sposób są one wykorzystywane i w jakich okolicznościach są one ujawniane. Także poprzez złożenie zamówienia w Serwisie - Użytkownik, a Twórca w ramach zawartej Umowy, wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów, o których mowa w pkt 3. Użytkownik może nie wyrazić zgody na wysyłanie newslettera oraz przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych. Użytkownik może wyrazić odrębną zgodę na otrzymywanie od Serwisu materiałów reklamowo-promocyjnych, w tym biuletynu handlowego. Akceptuję Czytaj więcej

Chcesz pokonać blokadę przed mówieniem?

Sprawdź ofertę kursów przez Skype z lektorem na żywo. Szkoła online Gettin' English. 
☞ ZAPISZ SIĘ NA KONWERSACJE
close-link
☆ KONWERSACJE ONLINE