GettinEnglish.com
Coś więcej niż tylko angielski

Gettinek 49 – on the fly

0 2 376

Szybka nauka słownictwa w formie Gettinków to gwarancja sukcesu i dobrego opanowania przydatnych zwrotów. Tu zawsze zdobędziesz praktyczną wiedzę, którą warto wykorzystać w życiu codziennym. A co tym razem przygotowałem dla Ciebie? W tym artykule pragnę szczególnie zachęcić Cię do powtórki angielskich słówek związanych z podróżowaniem oraz wnikliwej analizy idiomu – on the fly. Polecimy również na inny kontynent, gdyż pogoda w Polsce niestety nas nie rozpieszcza. Zaczynamy!

on the fly – do something in a very quick and informal way
I’m not hungry. I had dinner on the fly.
on the fly – w locie, przy okazji

LECIMY DO AUSTRALII

Jak już zapewne zauważyłeś, uwielbiam także dzielić się ciekawymi materiałami wideo, które można wykorzystać do samodzielnej nauki języka angielskiego. Dziś zabiorę Cię w podróż po Australii, oczywiście on the fly. Australijskie linie lotnicze Qantas Airways niedawno zamieściły na swojej stronie internetowej niezwykły film prezentujący zasady bezpieczeństwa na pokładzie samolotu. Podobnie jak w przypadku Virgin America twórcy filmu zdecydowali się pójść o krok dalej i zadbali o ciekawy przekaz informacji. Połącz przyjemne z pożytecznym – utrwal angielskie słówka związane z podróżowaniem i wybierz się w podróż po ciekawych zakątkach krainy kangurów.

NAJLEPSZE KSIĄŻKI DO NAUKI ANGIELSKIEGO SŁOWNICTWA
Szukasz idealnych książek i samouczków do nauki języka angielskiego? Sprawdź nasze pozycje, które wybraliśmy specjalnie dla Ciebie. Największy wybór książek, fiszek do nauki angielskiego słownictwa.
Zobacz ofertę

close-link

Chcesz pokonać blokadę przed mówieniem?

Sprawdź ofertę kursów przez Skype z lektorem na żywo. Szkoła online Gettin' English. 
☞ ZAPISZ SIĘ NA KONWERSACJE
close-link
☆ KONWERSACJE ONLINE