GettinEnglish.com
Coś więcej niż tylko angielski

Gettinek 49 – on the fly

0 3 654

Szybka nauka słownictwa w formie Gettinków to gwarancja sukcesu i dobrego opanowania przydatnych zwrotów. Tu zawsze zdobędziesz praktyczną wiedzę, którą warto wykorzystać w życiu codziennym. A co tym razem przygotowałem dla Ciebie? W tym artykule pragnę szczególnie zachęcić Cię do powtórki angielskich słówek związanych z podróżowaniem oraz wnikliwej analizy idiomu – on the fly. Polecimy również na inny kontynent, gdyż pogoda w Polsce niestety nas nie rozpieszcza. Zaczynamy!

on the fly – do something in a very quick and informal way
I’m not hungry. I had dinner on the fly.
on the fly – w locie, przy okazji

LECIMY DO AUSTRALII

Jak już zapewne zauważyłeś, uwielbiam także dzielić się ciekawymi materiałami wideo, które można wykorzystać do samodzielnej nauki języka angielskiego. Dziś zabiorę Cię w podróż po Australii, oczywiście on the fly. Australijskie linie lotnicze Qantas Airways niedawno zamieściły na swojej stronie internetowej niezwykły film prezentujący zasady bezpieczeństwa na pokładzie samolotu. Podobnie jak w przypadku Virgin America twórcy filmu zdecydowali się pójść o krok dalej i zadbali o ciekawy przekaz informacji. Połącz przyjemne z pożytecznym – utrwal angielskie słówka związane z podróżowaniem i wybierz się w podróż po ciekawych zakątkach krainy kangurów.

NAJLEPSZE KSIĄŻKI DO NAUKI ANGIELSKIEGO SŁOWNICTWA
Szukasz idealnych książek i samouczków do nauki języka angielskiego? Sprawdź nasze pozycje, które wybraliśmy specjalnie dla Ciebie. Największy wybór książek, fiszek do nauki angielskiego słownictwa.
Zobacz ofertę

Może ci się spodobać również
Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Aby zapewnić sprawne funkcjonowanie tego portalu, czasami umieszczamy na komputerze użytkownika (bądź innym urządzeniu) małe pliki – tzw. cookies („ciasteczka”). Używając niniejszego serwisu, godzisz się na gromadzenie i wykorzystywanie informacji przez Usługodawcę. Jeśli postanowimy zmodyfikować naszą politykę prywatności, zmiany zostaną opublikowane na tej stronie, abyś był zawsze świadomy tego, jakie informacje są przez nas gromadzone, w jaki sposób są one wykorzystywane i w jakich okolicznościach są one ujawniane. Także poprzez złożenie zamówienia w Serwisie - Użytkownik, a Twórca w ramach zawartej Umowy, wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów, o których mowa w pkt 3. Użytkownik może nie wyrazić zgody na wysyłanie newslettera oraz przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych. Użytkownik może wyrazić odrębną zgodę na otrzymywanie od Serwisu materiałów reklamowo-promocyjnych, w tym biuletynu handlowego. Akceptuję Czytaj więcej

Chcesz pokonać blokadę przed mówieniem?

Sprawdź ofertę kursów przez Skype z lektorem na żywo. Szkoła online Gettin' English. 
☞ ZAPISZ SIĘ NA KONWERSACJE
close-link
☆ KONWERSACJE ONLINE