GettinEnglish.com
Coś więcej niż tylko angielski

BookTown.pl – wystartowaliśmy z nową odsłoną księgarni

0 1 559

Po tygodniach ciężkiej pracy, w końcu udało nam się stworzyć nową szatę graficzną sklepu online i wprowadzić rozwiązania, o których już dawno nam się marzyło. Skąd pomysł na księgarnię internetową BookTown.pl? Bardzo często pytacie nas o to w mailach. Przede wszystkim, chcieliśmy stworzyć unikalne miejsce w sieci, w którym sympatycy serwisu Gettin’ English i nie tylko, mogliby zamówić szybko i wygodnie najlepsze materiały do nauki języków obcych, tanie książki, ebooki i audiobooki. Pragniemy zaspokoić potrzeby naszych Klientów związane z książkami właściwie z każdej kategorii tematycznej. W BookTown.pl znajdziesz ponad 200 000 produktów w atrakcyjnych cenach. Wyróżnia nas jakość świadczonych usług, łatwość w dokonywaniu zakupów, miła i profesjonalna obsługa.

KSIĘGARNIA BOOKTOWN.PL – CO NOWEGO?

Pojawiło się przede wszystkim kilka nowości. Jeśli zapiszesz się do bezpłatnego newslettera na stronie sklepu online BookTown.pl, otrzymasz jednorazowy kupon rabatowy w wysokości 5% na zakupy. Jako zarejestrowany klient dodatkowo uczestniczysz w programie lojalnościowym, w którym zgarniasz stałe rabaty na Twoje przyszłe zamówienia. Im więcej kupujesz, tym więcej oszczędzasz.


Każdy zarejestrowany użytkownik ma do dyspozycji ulepszone konto klienta, w którym będzie mógł m.in. , sprawdzić historię zamówień, przyznany rabat w programie lojalnościowym oraz zapisać swoje ulubione produkty. Bezpieczeństwo transakcji gwarantuje jak zawsze regulamin opracowany przez prawników, certyfikat SSL oraz wiarygodni partnerzy płatności online PayPal i BlueMedia.

Dziękujemy dotychczasowym klientom naszego sklepu online za wsparcie i pozytywne opinie. Mamy nadzieję, że ebooki Gettin’ English do nauki angielskiego, które pobraliście do tej pory, pozwoliły Wam odnieść sukces językowy i skutecznie zmotywowały do dalszej nauki angielskiego. Warto zaglądać często, aby sprawdzić najnowsze publikacje i upolować Hot Deals, czyli książki i ebooki w niższych cenach. Już teraz sprawdź, co pojawiło się w ostatnim czasie w naszej księgarni wysyłkowej. Z pewnością nie będziesz rozczarowany.

Zobacz nową odsłonę sklepu