GettinEnglish.com
Coś więcej niż tylko angielski

Najlepsze anglojęzyczne reklamy świąteczne

2 2 463

Jak co roku znane marki prześcigają się w coraz to nowszych pomysłach na stworzenie wzruszających reklam świątecznych. Co w tym roku podbija serca widzów na całym świecie? Poznaj najlepsze anglojęzyczne reklamy świąteczne, które moim zdaniem na nowo pozwolą Ci odkryć magię świąt.

NAJLEPSZE REKLAMY ŚWIĄTECZNE TEGO ROKU

W tym roku, moim największym faworytem jest spot świąteczny brytyjskiego domu handlowego John Lewis, który jak co roku zaskakuje widzów pomysłowością. Niemal wszystkie reklamy tego giganta sprzedażowego opowiadają historię, która ma na celu nieść przekaz społeczny. Specjaliści od reklamy zachęcają, aby pokazać komuś w te święta, że jest kochany (show someone they’re loved this Christmas).

https://www.youtube.com/watch?v=wuz2ILq4UeA

Jeśli masz kota, to świąteczne perypetie głównego bohatera kolejnego spotu reklamowego, nie będą Ci obce. Już w listopadzie brytyjska sieć supermarketów Sainsbury’s pochwaliła się, że w tym roku na ekranie pojawi się bohater dziecięcych opowieści – kot Mog. Zarówno w książce Judith Kerr, jak i reklamie Sainsbury’s, kot pociąga za sobą ciąg niesamowitych wydarzeń. Czy niesforny Mog zrujnuje magię świąt? Przekonaj się już teraz.

Toys R Us może pochwalić się ciekawą propozycją na te święta. Oglądając reklamę odniosłem wrażenie, że autorzy niejako wzorowali się na filmie Home Alone (Kevin sam w domu). Z jedną małą różnicą – bohaterem spotu jest dziewczynka i nie do końca pozostawiona sama sobie na święta. Zastanawia mnie również skąd oni mają tyle śniegu w tych reklamach, podczas gdy u nas, jak wiesz, bywa różnie.

https://www.youtube.com/watch?v=13OJszYlBJY

Naładuj się również pozytywnie przed świętami Bożego Narodzenia z Duracell. Jeśli dodam jeszcze, że w tle pojawi się Star Wars, to chyba warto zainteresować się tą reklamą przed oficjalną premierą Gwiezdnych Wojen.

https://www.youtube.com/watch?v=__CTejhHZSU

Jak święta Bożego Narodzenia, to nie może zabraknąć niebiańskich istot, a dokładnie mówiąc aniołków Victoria’s Secret. W reklamie pojawia się również polski akcent – modelka Monika Jac Jagaciak. Spot reklamowy nakręcony w Rzymie pojawił się krótko po oficjalnym pokazie Victoria’s Secret Show.

Która anglojęzyczna reklama świąteczna podoba się Tobie najbardziej? Widziałeś może inne reklamy, które warto obejrzeć przed świętami Bożego Narodzenia? Daj znać w komentarzu.

Chcesz pokonać blokadę przed mówieniem?

Sprawdź ofertę kursów przez Skype z lektorem na żywo. Szkoła online Gettin' English. 
☞ ZAPISZ SIĘ NA KONWERSACJE
close-link
☆ KONWERSACJE ONLINE