GettinEnglish.com
Coś więcej niż tylko angielski

Najlepsze anglojęzyczne reklamy świąteczne

2 4 001

Jak co roku znane marki prześcigają się w coraz to nowszych pomysłach na stworzenie wzruszających reklam świątecznych. Co w tym roku podbija serca widzów na całym świecie? Poznaj najlepsze anglojęzyczne reklamy świąteczne, które moim zdaniem na nowo pozwolą Ci odkryć magię świąt.

NAJLEPSZE REKLAMY ŚWIĄTECZNE TEGO ROKU

W tym roku, moim największym faworytem jest spot świąteczny brytyjskiego domu handlowego John Lewis, który jak co roku zaskakuje widzów pomysłowością. Niemal wszystkie reklamy tego giganta sprzedażowego opowiadają historię, która ma na celu nieść przekaz społeczny. Specjaliści od reklamy zachęcają, aby pokazać komuś w te święta, że jest kochany (show someone they’re loved this Christmas).

https://www.youtube.com/watch?v=wuz2ILq4UeA

Jeśli masz kota, to świąteczne perypetie głównego bohatera kolejnego spotu reklamowego, nie będą Ci obce. Już w listopadzie brytyjska sieć supermarketów Sainsbury’s pochwaliła się, że w tym roku na ekranie pojawi się bohater dziecięcych opowieści – kot Mog. Zarówno w książce Judith Kerr, jak i reklamie Sainsbury’s, kot pociąga za sobą ciąg niesamowitych wydarzeń. Czy niesforny Mog zrujnuje magię świąt? Przekonaj się już teraz.

Toys R Us może pochwalić się ciekawą propozycją na te święta. Oglądając reklamę odniosłem wrażenie, że autorzy niejako wzorowali się na filmie Home Alone (Kevin sam w domu). Z jedną małą różnicą – bohaterem spotu jest dziewczynka i nie do końca pozostawiona sama sobie na święta. Zastanawia mnie również skąd oni mają tyle śniegu w tych reklamach, podczas gdy u nas, jak wiesz, bywa różnie.

https://www.youtube.com/watch?v=13OJszYlBJY

Naładuj się również pozytywnie przed świętami Bożego Narodzenia z Duracell. Jeśli dodam jeszcze, że w tle pojawi się Star Wars, to chyba warto zainteresować się tą reklamą przed oficjalną premierą Gwiezdnych Wojen.

https://www.youtube.com/watch?v=__CTejhHZSU

Jak święta Bożego Narodzenia, to nie może zabraknąć niebiańskich istot, a dokładnie mówiąc aniołków Victoria’s Secret. W reklamie pojawia się również polski akcent – modelka Monika Jac Jagaciak. Spot reklamowy nakręcony w Rzymie pojawił się krótko po oficjalnym pokazie Victoria’s Secret Show.

Która anglojęzyczna reklama świąteczna podoba się Tobie najbardziej? Widziałeś może inne reklamy, które warto obejrzeć przed świętami Bożego Narodzenia? Daj znać w komentarzu.

Może ci się spodobać również
2 Komentarze
  1. Pawelec mówi

    reklama z kotkiem najlepsza

  2. Artur mówi

    Mog is The Best :)

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Aby zapewnić sprawne funkcjonowanie tego portalu, czasami umieszczamy na komputerze użytkownika (bądź innym urządzeniu) małe pliki – tzw. cookies („ciasteczka”). Używając niniejszego serwisu, godzisz się na gromadzenie i wykorzystywanie informacji przez Usługodawcę. Jeśli postanowimy zmodyfikować naszą politykę prywatności, zmiany zostaną opublikowane na tej stronie, abyś był zawsze świadomy tego, jakie informacje są przez nas gromadzone, w jaki sposób są one wykorzystywane i w jakich okolicznościach są one ujawniane. Także poprzez złożenie zamówienia w Serwisie - Użytkownik, a Twórca w ramach zawartej Umowy, wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów, o których mowa w pkt 3. Użytkownik może nie wyrazić zgody na wysyłanie newslettera oraz przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych. Użytkownik może wyrazić odrębną zgodę na otrzymywanie od Serwisu materiałów reklamowo-promocyjnych, w tym biuletynu handlowego. Akceptuję Czytaj więcej

Chcesz pokonać blokadę przed mówieniem?

Sprawdź ofertę kursów przez Skype z lektorem na żywo. Szkoła online Gettin' English. 
☞ ZAPISZ SIĘ NA KONWERSACJE
close-link
☆ KONWERSACJE ONLINE