GettinEnglish.com
Coś więcej niż tylko angielski

Zagłosuj na najlepszy blog języka angielskiego. Pomożesz?

5 9 059

Serwis Gettin’ English został nominowany w plebiscycie Bab.la na najlepszy blog językowy. Jest nam niezmiernie miło, że w tym roku po raz kolejny możemy wziąć udział w tak prestiżowym konkursie. Jeśli na co dzień korzystasz z naszego serwisu i podoba Ci się sposób w jaki przekazujemy Tobie wiedzę z języka angielskiego, oddaj swój głos na Gettin’ English.

ODDAJ SWÓJ GŁOS W KILKA SEKUND

Zagłosuj na Gettin’ English już teraz i zachęć również swoich znajomych. Każdy głos się liczy i jest dla nas niezwykle cenny. Wystarczy, że znajdziesz Gettin’ English na liście blogów językowych i klikniesz „zagłosuj”. Możesz oddać swój głos w kategorii Blogs – najlepszy blog językowy. Dzięki z góry za wsparcie i za to, że zaglądasz na Gettin’ English!

Top Language Lovers 2017Kliknij w obrazek

Zagłosuj na nasz blog języka angielskiego.

DZIĘKUJEMY :-)

 

Może ci się spodobać również
5 Komentarze
 1. John A mówi

  Congratulations for getting in top 10 :)

 2. Klaudia mówi

  Done !:)

  1. GettinEnglish Team mówi

   You’re a star, too :)

 3. Monta mówi

  Done :)

  1. GettinEnglish Team mówi

   thx Monta ;)

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Aby zapewnić sprawne funkcjonowanie tego portalu, czasami umieszczamy na komputerze użytkownika (bądź innym urządzeniu) małe pliki – tzw. cookies („ciasteczka”). Używając niniejszego serwisu, godzisz się na gromadzenie i wykorzystywanie informacji przez Usługodawcę. Jeśli postanowimy zmodyfikować naszą politykę prywatności, zmiany zostaną opublikowane na tej stronie, abyś był zawsze świadomy tego, jakie informacje są przez nas gromadzone, w jaki sposób są one wykorzystywane i w jakich okolicznościach są one ujawniane. Także poprzez złożenie zamówienia w Serwisie - Użytkownik, a Twórca w ramach zawartej Umowy, wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów, o których mowa w pkt 3. Użytkownik może nie wyrazić zgody na wysyłanie newslettera oraz przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych. Użytkownik może wyrazić odrębną zgodę na otrzymywanie od Serwisu materiałów reklamowo-promocyjnych, w tym biuletynu handlowego. Akceptuję Czytaj więcej

Chcesz pokonać blokadę przed mówieniem?

Sprawdź ofertę kursów przez Skype z lektorem na żywo. Szkoła online Gettin' English. 
☞ ZAPISZ SIĘ NA KONWERSACJE
close-link
☆ KONWERSACJE ONLINE