GettinEnglish.com
Coś więcej niż tylko angielski

Gettinek 35 – not a sausage

1 3 839

Wraz z pierwszymi ciepłymi dniami na dobre rozpoczniemy sezon grillowy. Nie wiem jak Ty, ale ja nie mogę się już doczekać! Zanim skorzystamy z tej przyjemności na świeżym powietrzu, sprawdźmy co wrzucić na ruszt. A dziś będziemy promować kiełbasę. Przygotowałem specjalnie dla Ciebie pyszny zwrot – not a sausage. Przeczytaj, posłuchaj i zapamiętaj nowe wyrażenie. Więcej nietypowych angielskich słówek szukaj również we wcześniejszych Gettinkach. Regularne powtórki zapewnią szybsze postępy w dalszej nauce języka angielskiego.

not a sausage – nothing at all
Have you found anything there?
No, not a sausage.
not a sausage – nic a nic/ zero

Na zakończenie mamy dla Ciebie jeszcze zwiastun filmu animowanego Sausage Party. Zapowiada się naprawdę obiecująco. Uwaga: film przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich! Napisz również w komentarzu z czym kojarzy Ci się grillowanie (jedzenie, miejsca, osoby). Jestem ciekaw Twoich pomysłów.

Może ci się spodobać również

Aby zapewnić sprawne funkcjonowanie tego portalu, czasami umieszczamy na komputerze użytkownika (bądź innym urządzeniu) małe pliki – tzw. cookies („ciasteczka”). Używając niniejszego serwisu, godzisz się na gromadzenie i wykorzystywanie informacji przez Usługodawcę. Jeśli postanowimy zmodyfikować naszą politykę prywatności, zmiany zostaną opublikowane na tej stronie, abyś był zawsze świadomy tego, jakie informacje są przez nas gromadzone, w jaki sposób są one wykorzystywane i w jakich okolicznościach są one ujawniane. Także poprzez złożenie zamówienia w Serwisie - Użytkownik, a Twórca w ramach zawartej Umowy, wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów, o których mowa w pkt 3. Użytkownik może nie wyrazić zgody na wysyłanie newslettera oraz przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych. Użytkownik może wyrazić odrębną zgodę na otrzymywanie od Serwisu materiałów reklamowo-promocyjnych, w tym biuletynu handlowego. Akceptuję Czytaj więcej

NOWOŚĆ

SPRAWDŹ SWÓJ POZIOM PRZED MATURĄ!

Wypełnij nasz test poziomujący online A1-C1 i sprawdź swój poziom zaawansowania. 
Rozwiąż test!
close-link

Chcesz pokonać blokadę przed mówieniem?

Sprawdź ofertę kursów przez Skype z lektorem na żywo. Szkoła online Gettin' English. 
☞ ZAPISZ SIĘ NA KONWERSACJE
close-link
☆ KONWERSACJE ONLINE