GettinEnglish.com
Coś więcej niż tylko angielski

Gettinek 4 – scrummy

5 3 440

Brytyjskie potrawy może i nie uchodzą za najlepsze w świecie, ale znajomość słówka scrummy  z pewnością przyda się w każdej rozmowie po angielsku. Przeczytaj i posłuchaj co przygotowaliśmy dla Ciebie w kolejnej odsłonie Gettinków. Na końcu zachęcamy Cię do obejrzenia krótkiego filmu. Będzie pysznie!

scrummy – that’s a very appetizing word. Not many people know that scrummy is a combination of scrumptious and yummy and it’s used to express some kind of pleasure that comes after you finish something.
That was a scrummy cake. Can you give me the recipe?
scrummy – pyszny

Z pewnością masz swoje ulubione potrawy. W komentarzu dokończ poniższe zdanie: „I think …. is a scrummy dish.” Do zobaczenia w kolejnym Gettinku. Sprawdź również Wideo Gettinki na naszym kanale w serwisie YouTube – darmowa dawka wiedzy każdego dnia.

Może ci się spodobać również
5 Komentarze
 1. minnie mówi

  In my opinion every single dish with a dose of peanut butter is scrummy

 2. Chiaroscuro mówi

  I think braised rabbit pappardelle is a scrummy dish.

 3. linchenka mówi

  I think pizza. is a scrummy dish

  1. GettinEnglish Team mówi

   you’ve got our hearts then :)

 4. maciej mówi

  I Think That pizza

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Aby zapewnić sprawne funkcjonowanie tego portalu, czasami umieszczamy na komputerze użytkownika (bądź innym urządzeniu) małe pliki – tzw. cookies („ciasteczka”). Używając niniejszego serwisu, godzisz się na gromadzenie i wykorzystywanie informacji przez Usługodawcę. Jeśli postanowimy zmodyfikować naszą politykę prywatności, zmiany zostaną opublikowane na tej stronie, abyś był zawsze świadomy tego, jakie informacje są przez nas gromadzone, w jaki sposób są one wykorzystywane i w jakich okolicznościach są one ujawniane. Także poprzez złożenie zamówienia w Serwisie - Użytkownik, a Twórca w ramach zawartej Umowy, wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów, o których mowa w pkt 3. Użytkownik może nie wyrazić zgody na wysyłanie newslettera oraz przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych. Użytkownik może wyrazić odrębną zgodę na otrzymywanie od Serwisu materiałów reklamowo-promocyjnych, w tym biuletynu handlowego. Akceptuję Czytaj więcej

Chcesz pokonać blokadę przed mówieniem?

Sprawdź ofertę kursów przez Skype z lektorem na żywo. Szkoła online Gettin' English. 
☞ ZAPISZ SIĘ NA KONWERSACJE
close-link
☆ KONWERSACJE ONLINE