GettinEnglish.com
Coś więcej niż tylko angielski

Gettinek 21 – on the house

0 3 309

Lubisz wychodzić ze znajomymi do pubu? Jeśli Twoja odpowiedź jest jak najbardziej pozytywna, to dzisiejsze wyrażenie z pewnością przypadnie Ci do gustu. Jeśli chcesz zapłacić za drinka w knajpie i barman mówi „it’s on the house” – płacisz czy nie? Tego właśnie dowiesz się z tej mini-lekcji. Jeśli chcesz poszerzyć angielskie słówka związane ze spędzaniem wolnego czasu w pubach, to sprawdź naszą sekcję Everyday English.

on the house– drinks or meals which are free, so you don’t have to pay for them
Attention, attention! Everyone gets one drink on the house tonight!
on the house – na koszt firmy

Nauka angielskich słówek nie musi być nudna. Gorąco polecamy serial 2 Broke Girls jeśli chcesz zasmakować amerykańskiej wersji języka angielskiego. W jednym z odcinków gościnnie pojawia  się nawet sama Kim Kardashian (West). Co o niej myślicie?

Może ci się spodobać również
Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Aby zapewnić sprawne funkcjonowanie tego portalu, czasami umieszczamy na komputerze użytkownika (bądź innym urządzeniu) małe pliki – tzw. cookies („ciasteczka”). Używając niniejszego serwisu, godzisz się na gromadzenie i wykorzystywanie informacji przez Usługodawcę. Jeśli postanowimy zmodyfikować naszą politykę prywatności, zmiany zostaną opublikowane na tej stronie, abyś był zawsze świadomy tego, jakie informacje są przez nas gromadzone, w jaki sposób są one wykorzystywane i w jakich okolicznościach są one ujawniane. Także poprzez złożenie zamówienia w Serwisie - Użytkownik, a Twórca w ramach zawartej Umowy, wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów, o których mowa w pkt 3. Użytkownik może nie wyrazić zgody na wysyłanie newslettera oraz przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych. Użytkownik może wyrazić odrębną zgodę na otrzymywanie od Serwisu materiałów reklamowo-promocyjnych, w tym biuletynu handlowego. Akceptuję Czytaj więcej

Chcesz pokonać blokadę przed mówieniem?

Sprawdź ofertę kursów przez Skype z lektorem na żywo. Szkoła online Gettin' English. 
☞ ZAPISZ SIĘ NA KONWERSACJE
close-link
☆ KONWERSACJE ONLINE