GettinEnglish.com
Coś więcej niż tylko angielski

Angielskie wyrażenia z 9 w tle

1 2 640

Wpisując się w atmosferę noworocznych zmian postanowiłem stworzyć serię artykułów Angielski w Pigułce, w której pojawiać się będą zwięzłe wyjaśnienia oraz ćwiczenia językowe online nawiązujące do konkretnego zagadnienia. Kto wie, może taki sposób nauki da Ci zastrzyk motywacji do codziennej pracy nad swoim angielskim?

Przechodząc do sedna: dziś w roli głównej liczba 9. Wpisz w każdą lukę brakujący wyraz i sprawdź, czy znasz przydatne angielskie wyrażenia z nine w tle. Następnie odszukaj w internecie zdania, w których zostały użyte poniższe zwroty i zapisz najciekawsze propozycje w notatkach. Łatwe i przyjemne wyzwanie, prawda? No to do dzieła!

Nowy rok to czas realizacji ambitnych planów i dobra okazja, by spróbować dokonać w swoim życiu znaczących zmian. Bez względu na to, czy zamierzasz stworzyć listę postanowień noworocznych, czy też odpuścić sobie dalekobieżne deklaracje, warto w wolnej chwili pochylić się nad słownictwem związanym z New Year’s resolutions. Myślę, że to doskonały moment, aby utrwalić podstawowe wyrażenia, które ułatwią Ci komunikację z obcokrajowcami.

Może ci się spodobać również
1 komentarz
  1. Angielski-Yes-Please mówi

    Fajny pomysl z tym Angielskim w pigulce ! :)

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Aby zapewnić sprawne funkcjonowanie tego portalu, czasami umieszczamy na komputerze użytkownika (bądź innym urządzeniu) małe pliki – tzw. cookies („ciasteczka”). Używając niniejszego serwisu, godzisz się na gromadzenie i wykorzystywanie informacji przez Usługodawcę. Jeśli postanowimy zmodyfikować naszą politykę prywatności, zmiany zostaną opublikowane na tej stronie, abyś był zawsze świadomy tego, jakie informacje są przez nas gromadzone, w jaki sposób są one wykorzystywane i w jakich okolicznościach są one ujawniane. Także poprzez złożenie zamówienia w Serwisie - Użytkownik, a Twórca w ramach zawartej Umowy, wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów, o których mowa w pkt 3. Użytkownik może nie wyrazić zgody na wysyłanie newslettera oraz przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych. Użytkownik może wyrazić odrębną zgodę na otrzymywanie od Serwisu materiałów reklamowo-promocyjnych, w tym biuletynu handlowego. Akceptuję Czytaj więcej

Chcesz pokonać blokadę przed mówieniem?

Sprawdź ofertę kursów przez Skype z lektorem na żywo. Szkoła online Gettin' English. 
☞ ZAPISZ SIĘ NA KONWERSACJE
close-link
☆ KONWERSACJE ONLINE